Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?

Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?

На даний час в Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний», який є власністю міста, а директорствує пані Юлія Вікторівна Захарова, розвернулися грандіозні будівельні роботи. Демонтовано більшу частину будівлі, а саме глядацький зал зі сценою. Вирит глибокий котлован, який значно перевищує периметр попередньої споруди. Забиваються палі.

 

Повинен бути мабуть позитив, але виникають питання.

 

Активістам, якось ще у 2017 році, довелося бути присутніми на одній з депутатських комісій Миколаївської міської ради, де Начальник управління культури Миколаєва Юрий Любаров, разом з іншими питаннями, «пробивав» виділення «до кінця року», на реконструкцію «Молодіжного» коштів з бюджету. Звучало 7 міліонів гривень. Щодо ПК мова йшла за реконструкцію саме сцени.

 

У 2018 році починаються роботи, але виявляється, що замість реконструкції сцени, руйнується більша частина споруди. Це викликає цікавість.

 

З’ясовується, що в електронній системі державних, публічних закупівель «prozorro» 1 червня 2018 року оголошується про замовлення робіт з коригування проектно-кошторисної документації реконструкції палацу культури: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-01-003088-a

 

Пізніше, 23 серпня 2018 року, в цій же системі «prozorro», ще з’являється оголошення про замовлення реконструкції «Молодіжного» вже на 93 міліона 281 тисячу 190 гривень з бюджету Миколаєва: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-23-001549-a

 

От і виходить, що «реконструкція сцени» перетворилася на щось більш грандіозне. Тільки от навіщо такі «реконструкції» місту? В Миколаєві конче не вистачає концертних площ? Прямо криза? Мадонна побилася з Леді Гагою за місце виступу, а всі інші зірки становляться в чергу?

 

Просто «на вскидку», дивимося в Інтернеті. Миколаївський обласний палац культури вміщує 1200 осіб. Концертний зал «Юність» вміщує 800 осіб. Обидві заклади комунальні, сучасні, відповідно обладнанні, приймають зірок шоу-бізнеса. Але, по правді, більшість часу таки простоюють, далеко не кожного дня концерти влаштовуються. «Молодіжний» до «реконструкції» теж мав чималеньку залу, майже на пів тисячі осіб.

 

Тому питання: В нас нема куди реально витратити кровні народні гроші? Наприклад в дошкільних закладах та школах вже припинилися побори? В дитячих культурних закладах вихованці забезпечені усім необхідним, все відремонтовано, на конкурси їздять безкоштовно? Аварійний плавальний басейн спорткомплексу «Зоря», що передається місту, вже запрацював? Так - НІ! Стоїть, бо на його ремонт треба багато мільйонів, які витрачені на казна що! Плавцям взагалі не має де тренуватися в нашому місті.

 

А поруч з палацем культури вже не стоїть «пам’ятник нераціональної витрати грошей»? Вже, як пару років, споруджена зона відпочинку (доречи неякісно, плитка покладена «хвилясто»). А в ній відпочиваючих з ліхтарем не знайдеш, навіть у вихідний день, у теплу пору року. Проходять наскрізь люди, іноді ярмарок розташовується. А теж мабуть чималенькі кошти?

Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?

 

 

P.S.

Але, якщо знов пошукати по Інтернету, починає з’являтися також цікава, загальнодоступна інформація:

 

Так в статті «У следствия достаточно доказательств виновности директора ДК «Молодежный», пойманной на взятке, - прокурор Николаева» йдеться: «…У следствия есть достаточно оснований и доказательств, чтобы директор николаевского Дворца культуры «Молодежный» Юлия Захарова и ее заместитель Людмила Розенблюм, которых вчера поймали «на горячем» при получении взятки, понесли наказание по решению суда...»

 

 

Ще є стаття з зовсім іншою датировкою «В Николаеве руководство ДК «Молодежный» незаконно присвоило 350 тысяч гривен бюджетных средств, - прокуратура»

 

 

В статті «Муж задержанного директора ДК призвал всех неравнодушных поддержать супругу ВИДЕО» йдеться: «…Супруг директора дома культуры «Молодежный» Юлии Захаровой, задержанной на взятке, Денис Косой призвал всех неравнодушных…»

 Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?

Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?

 

На сайті «youcontrol» стверджується, що: Косой Денис Михайлович керівник ТОВ «КИВИТ ПЛЮС», вид діяльності компанії «Неспециализированная оптовая торговля продуктами питания, напитками и табачными изделиями»

Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?

 Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?

В статті «Открытый бесплатный семинар по крав-мага» де перераховуються партнери семінару є: «…сеть продовольственных магазинов "Мида" в лице Дениса Михайловича Косого…»

 Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів це пил?

 

В статті «Кукиш для ветеранов» йдеться про сумнівні оборудки з землею на сотні гектар, що повинна була передаватися під забудову колишнім військовим. Оборудку пов’язують з керівництвом Миколаєва, мером Чайкою, родиною Чайка-Бергман, родиною Пеліпас. В тексті згадується така собі підприємець Ю. В. Захарова «…решением сессии городского совета № 43/26 от 2006 года было принято отдать в аренду на два года предпринимателю Ю.В. Захаровой 21 773 кв.м земли для строительства жилых домов.» та «…Землю «обычный» николаевский частный предприниматель получала в самых что ни на есть живописных местах - на берегу реки в Соляных, в районе поворота на Матвеевку и т.д. Причем, в отличие от военных, никаких проблем «частный предприниматель» не испытывала…». Далі ще цікаве «…Денис Михайлович Косой - компаньон сына мэра и Пелипаса…».

  

Що, у ПК «Молодіжний» «компаньйони бізнесмена» Пеліпаса поруч засвоєння бюджетних грошей???

 

P.S. P.S.

11.03.2019 року в сесійній залі Миколаївської міської ради відбувся звіт, щодо засвоєння бюджетних коштів за 2018 рік. Звітувало й Управління культури у особі пана Любарова. Було озвучено, що на «реконструкції» ПК Молодіжний вже засвоєно орієнтовно 21 мільйон гривень (це п’ята частина від запланованого). Нижче наведено фото, яке зроблено у лютому 2019 року, на місці проведення будівельних робіт:

 

 

А не прийдеться переглядати бюджет «реконструкції» у сторону значного збільшення фінансових витрат? А не занадто сильно розмахнулася міськрада з мером?

 

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация: