Як захищенні вітчизняні атомні об’єкти?

23.06.2023 в 20:52

Таке питання у мене виникло коли я прочитав інформацію у миколаївських телеграм-каналах про затримання Херсонськими СБУ та Нацполіцією колаборанта із Южноукраїнська, котрий мобілізувався до військової частини Національної гвардії, яка захищає одну із трьох атомних станцій нашої держави.

У цій статті іде мова тільки про те, що житель Херсону, який служив у виправній колонії під час окупації Херсону та допомагав агресору, спокійно виїхав до Южноукраїнська та мобілізувався до однієї із військових частин НГУ і відповідав за охорону об’єкта критичної інфраструктури. При цьому, ніде не вказано, що вказаним об’єктом критичної інфраструктури є саме Південноукраїнська АЕС.

У зв’язку з цим у мене виникло логічне запитання як така людина може мобілізуватись під час війни у в/ч, що захищає АЕС, яка виробляє на даний час таку важливу та критично необхідну для нашої держави електроенергію. Де перевірки командирами військової частини (спеціально не вказую номер, щоб мене не звинуватили, що я розголосив секретну інформацію), керівництвом та підрозділами безпеки Південноукраїнської АЕС та Енергоатому, а також місцевої СБУ, яка, на мою думку, повинна проводити дуже прискіпливу перевірку всіх робітників, що працевлаштовуються на атомну станцію (тим більше який приїхав із Херсону весною цього року) та призиваються її охороняти. При цьому, як повідомив мені один із місцевих мешканців Южноукраїнська, СБУ вже декілька разів у місті проводила так звані «фільтраційні міри».

Наскільки мені відомо, що військовослужбовці «атомних» військових частин мають при собі зброю і можуть вільно збирати дані про розміщення самої АЕС та важливих її елементів.
Нажаль більше запитань, чим я можу знайти відповіді.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів