«Тітушки» в поліцейській формі на службі у «чорної» готівки»?

12.09.2018 в 21:02
«Тітушки» в поліцейській формі на службі у «чорної» готівки»?

«Тітушки» в поліцейській формі на службі у «чорної» готівки»?

28.08.2018 року профільна комісія Громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації проводилась у фізкультурно-оздоровчому комплексі на Намиві (Миколаїв). Присутня була активна громадськість.

 

Розглядалась кричуща справа беззаконня, що відбувається на багатостраждальній спортбазі «Спартак», дитячо-юнацькій спортшколі з тенісу, директором якої є скандальновідомий Титаренко. Зараз не будемо вдаватися у подробиці багаторічної, але успішної боротьби активістів за повернення цього наддорогого об’экту з приватних, жадібних ікл скоробагатьків у народну власність Держави. Зараз знов до народного майна присмокталися спритники.

 

Спортбаза наразі у власності Держави (розпорядник майна ОДА). Майновий комплекс надано в оренду спортшколі, де керує Титаренко, який як орендар не має права надавати щось у суборенду іншим. Навчання для дітей повинні бути ПРИОРИТЕТНИМИ (по профілю) та БЕЗКОШТОВНИМИ. Вже тривалий час від батьківського комітету надходять наступні скарги: Що керівництво школи протизаконно встановило платні послуги, яки збираються чорною готівкою, без усіляких чеків та квитанції, які невідомо де осідають. Нагадаємо, що теніс вважається дорогим «спортом королів». Мало того, не маючи на те право, керівництво здало таки в оренду корти, по факту приватній конторі. В найзручніший час розважаються «ветерани тенісу», впливові особи, які всіляко підтримують таку ситуацію. Були помічені колишній мер Бердніков (досі під слідством), народний депутат Козирь…. Доречи. Чому б міліонерам не грати десь на приватних кортах? А діти безкоштовного відділення винні грати на асфальті та в незручний час, коли з’явиться вікно після «впливових осіб». Активісти зараз добилися перевірки діяльності школи тенісу відповідними органами. Але керівники спорт закладу, маючи сприяння важних людей, «морозиться», саботує перевірку, зухвало не надає необхідні документи тощо. Саме з цього приводу зібрались члени Громадської ради при ОДА. Був присутній і я.

 

Зацікавлені владоможці вирішили залякати, «попресувати» активістів за допомогою тітушек в поліцейській формі, було влаштувано провокацію. Прибув впливовий депутат, заступник Голови Миколаївської обласної ради від «ОпоБлоку» пан Кротов. Активісти, після закінчення засідання, спокійно пішли на вихід. Але в вузенькому проході (доречи дуже небезпечному, тому, що значно вужчий ніж вимоги до шляхів евакуації), чотири особи (три чоловічої, одна жіночої статі) у формі, яка зовні дуже схожа на поліцейську, перетнули дорогу та почали пресувати активістів.

 

Особи у формі не надавали не яких документів, хоча активісти неодноразово вимагали, не мали жетонів, які обов’язкові для поліції, взагалі не казали хто вони та звідки, причин «пресінга» та незаконного обмеження свободи пересування громадян України. При моїй законній спробі спокійно пройти, безпричинно напали на мене, почали чинити на мене фізичний вплив та душити. Цікаво, що якщо б це були правильні поліцейські, а я наприклад порушником, мене повинні були б затримати з складанням відповідного протоколу та роз’яснення причин. А мене гамселили без документів. Активісти звичні до протизаконного пресингу влади, тому люди у формі вимушені були відступити. Хтось подзвонив по «102». Дехто з невідомих у формі, зробили спробу скритися, активістам прийшлося вжити заходів, що б їх побачила слідчо-оперативна група. На вулиці стояли дві поліцейські машини. Приїхала людина у цивільному, яка назвалася начальником Заводського райвідділу поліції, теж не надала документів, але сказала що «чороно-сині чоловічки» таки поліція. Чоловічки раптом почали вішати собі на груді поліцейські жетони, але не давали їх фотографувати навіть кореспондентам і знов різко відмовились представлятися та показувати документи, на законні вимоги громадян згідно Закону «Про Національну поліцію».

 

 

Чомусь мотивували вони це Законом «Про звернення громадян» (видно на другому відео, на 1 хв. 48 сек. ), яким передбачається виключно письмове звернення у приймальню організацій, з регістрацією в спеціальному журналі та місячний (також письмовий) термін відповіді. Уявить собі, як Вас на вулиці починає дубасить хтось у формі. Ви тут же складаєте письмовий лист з запитом, хто він такий та вручаєте йому з регістрацією під входящий номер у спеціальному журналі, що при ньому ж. І поки він продовжує вас пресувати чекаєте місяць письмової відповіді.

 

 

Ну не дурні ж люди в формі що б не знати елементарно Законів, бо як їм довіряють вогнепальну зброю?

 

Активісти написали заяви про злочин та дали пояснення свідків слідчо-оперативній групі, що прибула. Нікого з активістів затримано не було, хоча на загал почало звучати, що вони начебто чинили напади та бійки.

 

Не буду тут розлого вдаватися в юридичні подробиці перевищення поліцейськими своїх повноважень на догоду протизаконних вказівок впливових осіб. «Правоохоронці» ховалися та не представлялися саме тому, що свідомо знали, що чинять беззаконня. Наведу тут норми Закону, які зобов’язують поліцію не ховатися, представлятися та показувати за вимогою громадян документи:

 

Закон України «Про Національну поліцію»

 

Стаття 18. Основні обов’язки поліцейського

  1. Звертаючись до особи, або у разі звернення особи до поліцейського, поліцейський зобов’язаний назвати своє прізвище, посаду, спеціальне звання та пред’явити на її вимогу службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з викладеною в ньому інформацією, не випускаючи його з рук.

 

Стаття 20. Однострій поліцейських

  1. На однострої поліцейського розміщується нагрудний знак із чітким зазначенням його спеціального жетона.

Поліцейському заборонено знімати з однострою чи приховувати нагрудний знак, а також будь-яким іншим чином перешкоджати прочитанню інформації на ньому або фіксуванню її за допомогою технічних засобів.

 

 

Активісти не лишать це беззаконня без уваги!

 

P.S. 04.09.2018 року, не без перешкод, з’ясував у Заводському райввідділі поліції, що за моєю заявою порушено кримінальне провадження №12018150030003325 від 28.08.2018 за ст. 125 ч. 1 КК України.

 

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (1)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив