Татьяна Демченко призвала нардепа Ливика «закатать рукава» ради людей

01.03.2016 в 15:21

Депутат областного совета Татьяна Демченко назвала необоснованными обвинения народного депутата Украины Александра Ливика, высказанные им в адрес сельчан, перекрывших движение на Кировоградской трассе. Кроме того, его заявки о 100 тыс. грн., якобы выделенных им на ремонт трассы, Татьяна Васильевна расценивает дезинформационной «уткой», которую на слово подхватили областные СМИ. На самом деле, озвученной А. Ливиком суммой денег «оказались» две кучи высыпанного в конце села щебня…

Татьяна Демченко направила народному депутату Украины Александру Петровичу Ливику «Открытое письмо относительно ответственности перед избирателями Еланецкого района за полную бездеятельность в вопросе ремонта дорог государственного значения».

Приводим ниже текст открытого письма, опубликованного 27 февраля в газете «Еланецкий весник»:

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ ЛІВІКУ О. П.

відносно відповідальності перед виборцями Єланецького району за повну бездіяльність у питанні ремонту доріг державного значення

 

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ ПЕТРОВИЧУ!

Жителі Єланецького району вкрай стурбовані жахливим станом доріг, а вірніше, елементарним бездоріжжям. Люди, які проживають у с. Водяно-Лорино, с. Семенівка, с. Возсіятське, с. Ольгопіль – а це майже піврайону - не мають змоги добратися до райцентру. Відстань 20-30 км вони долають за 2-3 години майже по-пластунськи. Проїзд до обласного центру по дорогах державного значення Кіровоград – Миколаїв, Єланець – Нова Одеса практично неможливий. Автобусне сполучення у більшості напрямків - відсутнє. Вище зазначених доріг державного значення – немає, є напрямки.

Ви, шановний Олександре Петровичу, як народний депутат України нині вимагаєте притягти до відповідальності організаторів перекриття Кіровоградської траси 24.02.2016 р. Хоча Ви особисто нічого не зробили ні у 2014 році, ні у 2015 році, ні у 2016 році для того, щоб суттєві кошти на ці дороги були виділені з Державного бюджету.

Нині на сайті обласної ради оприлюднено проект рішення сесії обласної ради «Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016-2018 роки». Як видно з цього документа, на означені вище дороги держава не виділяє нічого, в той же час на поточний та капітальний ремонти траси Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв виділяється 200 млн. грн.

Проводжу паралель: коли люди з Нового Бугу блокували трасу Н-11 - з ними був нардеп Вадатурський А. О., який не тільки з розумінням поставився до проблеми, а й приклав певні зусилля, щоб у поточному році були виділені кошти з Державного бюджету на цю трасу.

А що ж Ви особисто, як народний депутат, зробили у цьому напрямі?

Державних коштів на проблемні шляхи в Єланецькому районі поки що немає і чи будуть - невідомо. Їх ніхто не обіцяє.

Більшість виборців нашого району вважає, що саме Вас необхідно притягнути до відповідальності за повну бездіяльність у цьому питанні.

Окремо хочу зазначити щодо коштів у вигляді 100 тис. грн., які начебто Ви дали Водяно-Лоринській сільській раді на ремонти доріг під час Вашого першого візиту в село Водяно-Лорино (коли там була перекрита траса).

По-перше, на ремонти доріг - це мізер.

По-друге, чому ця «озвучена» Вами сума коштів так і не надійшла на спецрахунок Водяно-Лоринської сільської ради?

По-третє, за два тижні після перекриття траси у с. Водяно-Лорино, коли Ви з «барського плеча» нібито дали ці гроші, - насправді в село завезли ваших всього три машини щебеню.

Нині в кінці села Водяно-Лорино є дві невеликі купи щебеню: більша купа щебеню - з ґрунтом та менша купа - чистого щебеню (кажуть, вашого). Селяни контролюють цей процес і знають, що ваш щебінь майже «золотий» - вартістю близько 300 грн. за 1м3 і «золоті» автопослуги перевізників цього щебеню.

Поки що активних робіт на Кіровоградській трасі не спостерігається.

Тому висновок такий: перекриття траси – це не «політичне замовлення», як Ви стверджуєте, а відчай людей і неможливість побачити навіть трохи світла в кінці тунелю. Це не ми «продолжаем будоражить людей», а як раз Ви своєю повною бездіяльністю змушуєте людей йти на крайні кроки, - щоб звернути увагу на себе і на проблеми державного значення, які Ви зобов’язувалися вирішувати, коли обиралися депутатом Верховної Ради України.

В одному з Вами солідарна: дійсно, саме час «закатать рукава» та хоч щось виконати зі своїх передвиборчих обіцянок, адже нові вибори до Верховної Ради України не за горами. А дороги потрібні всім.

З повагою, депутат обласної ради Т. В. Демченко

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости
Архив