Архив
Новости Отовсюду за 16 Июля 2022
Мила, ти впала? — Ні, блін, різко лягла!: Ці смішні жарти піднімуть настрій на цілий день (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 23:49
2423
0

- Ви взяли в нашій бібліотеці "50 відтінків сірого" та не повернули книгу у двотижневий термін. - Я сподівалася, мене за це покарають…

Як вибрати модні окуляри з  кольоровими лінзами ?
Подробнее
16.07.2022 в 23:30
272
0

Бажаєте дивитися на світ крізь рожеві окуляри? Будь ласка. Цього літа вони зроблять вас не тільки щасливими та по-дитячому наївними, а й модними. Розповідаємо, де їх взяти та як правильно вибрати

Не встигли звільнити і вже 404: у Росії яскраво пожартували над головним космонавтом Путіна (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 23:06
607
0

У п’ятницю, 15 липня, президент Росії Володимир Путін звільнив з посади генерального директора “Роскосмосу” Дмитра Рогозіна. 

Як виглядає окупована Арабатська Cтрілка в розпал літа: ексклюзивні кадри (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 22:51
7658
0

Більшість готелів у регіоні залишилися закритими

Машини за ціною літаків: ТОП-10 найдорожчих авто всіх часів та народів (фото)
Подробнее
16.07.2022 в 22:11
617
0

Деякі раритетні автомобілі коштують десятки мільйонів доларів. Як правило, надзвичайно дорогими є рідкісні та унікальні ретро-авто.

В Ізраїлі пройшла акція на підтримку України
Подробнее
16.07.2022 в 21:48
1011
0

Сотні людей вийшли на площу, де практично всі учасники були з українською символікою – прапори, плакати, значки.

Мало знайти чоловіка ... Треба його ще переконати, що його мрія збулася! Добірка позитивних жартів на вечір (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 21:12
1817
0

Привів уперше син наречену до будинку. Всі довго мовчали... Потім бабуся сказала: — А це за те, що ви не молитеся!  

ЗСУ показали полювання на російські танки та БМП (ВИДЕО)
Подробнее
16.07.2022 в 20:48
579
0

Українські штурмовики опублікували відео відстрілу ворожої військової техніки протитанковими керованими ракетами (ПТУР).

Німеччина передала ЗСУ 80 пікапів, – посольство (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 19:46
3634
0

Протягом останніх трьох тижнів Німеччина передала Україні 80 пікапів для Збройних сил України.

Не прогулюй роботу – начальство може помітити, що без тебе краще: позитивні жарти на вечір (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 19:08
12837
0

Хто після розставання більше не моніторить колишніх і не стежить за їхніми життями, той навіть крутіший за героїв бойовиків, які не обертаються на вибух.

Член команди Цибульської постраждав від ракетного удару по Вінниці
Подробнее
16.07.2022 в 18:49
283
0

Виконавиця заявила, що він отримав поранення та був доставлений до лікарні. Стан постраждалого – невідомий.

Освоїли сільське господарство: знайдено гризуни, які вирощують собі їжу
Подробнее
16.07.2022 в 18:12
750
0

Американські вчені з’ясували, що гофери вміють займатися сільським господарством

З одного боку, мені не хочеться вставати з ліжка. З іншого боку – стіна: жарти, які зарядять позитивом (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 17:44
6216
0

Потрібно вміти говорити "Ні". Наприклад, вас запитують: "Чи бажаєте ви шматочок торта?", а ви відповідаєте: "Ні, мені, будь ласка, два шматочки".

Хлої Кардаш'ян чекає на дитину від невірного бойфренда (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 17:12
494
0

Баскетболіст зрадив зірці сімейного реаліті шоу, коли та була на дев'ятому місяці вагітності.

Хоч би що трапилося, посміхайся. Людей це бісить: кумедні анекдоти для підняття настрою (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 16:46
2224
0

- Мила, знаєш чому я люблю зиму більше, ніж літо? - Ну звідки мені знати. - Тому що взимку я великий і теплий няша, а влітку жирний, спітнілий мудак.

Як добре бути песимістом. Ти або маєш рацію, або приємно здивований: смішні анекдоти на вечір (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 16:18
1998
0

У 2026 р. на зміну коронавірусу прийде якийсь вибуховий пронос, і всі з ностальгією згадуватимуть про маски на обличчі. Натомість у черзі у магазині: "Чоловік, де ваш памперс?! Без памперсів не обслуговуємо". А ти: "Щас одягну". І дістаєш памперс, який носиш із квітня минулого року.

Милі картинки, на яких собаки каються в скоєному (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 15:47
1074
0

Собаки - майстри каяття, і коли вони роблять щось неймовірне, їх погляд і постава говорять про те, що їм шкода. 

Вєрка Сердючка висміяла гендиректора Роскосмосу Рогозіна (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 15:14
836
0

Народний артист України принизив російського пропагандиста через плагіат сценічного образу.

Правильна думка найчастіше з’являється після хорошого потиличника: анекдоти, які розвеселять (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 14:46
1819
0

Обов’язково постарайтеся спати не менше восьми годин на день! Ви відновите сили, підвищите імунітет, краще почуватиметеся. І головне — третину життя вам не доведеться брати участь у тій феєричній х*рні, що коїться навколо!

Чим менше у людини зубів, тим вона краще фільтрує базар: гуморні жарти на ранок (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 14:21
1660
0

Увійшовши в палату, лікар з жахом бачить, що доглядальниця щосили трясе хворого. - Що ви робите? Ви з глузду з’їхали! - Вибачте, лікарю, але я забула, що ліки, які я йому дала, треба перед вживанням збовтувати.

Олег Скрипка розповів, як лічені хвилини врятували йому життя
Подробнее
16.07.2022 в 14:08
431
0

У Вінниці мав відбутися концерт на підтримку України. Артистів від можливої загибелі відокремлювали десять хвилин.

Ракетний удар по Вінниці: Вакарчук разом із ЗСУ звернулися до українців (ВИДЕО)
Подробнее
16.07.2022 в 13:47
336
0

Фронтмен разом із українськими захисниками після ракетного обстрілу по Вінниці записав відеозвернення, де прокоментував цинічні дії РФ.

18 людей показали фотографії, які без прикрас розкажуть, що діється у цих людей на роботі
Подробнее
16.07.2022 в 13:30
1035
0

Ми були приголомшені як приємними аспектами деяких професій, так і деякими витратами, з якими доводиться стикатися людям на робочому місці

16 "щасливців", власні тіла яких підкинули їм чимало сюрпризів (фото)
Подробнее
16.07.2022 в 13:30
1094
0

Ми розкопали на просторах інтернету кілька підтверджень того, що людське тіло - криниця таємниць і загадок

Продавець шаурми, міняючи пелюшки своїй дитині, за звичкою додав салат і майонез: веселі жарти (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 13:14
2338
0

— Допоможи мені сидіти на дієті — сказала дружина чоловікові, сподіваючись, що вони разом правильно харчуватимуться і морально підтримуватимуть один одного. - Без проблем — сказав чоловік, і сам з'їв всю їжу в холодильнику.

Кілька людей, у яких звички з бідного дитинства вже в підкірку в'їлися (фото)
Подробнее
16.07.2022 в 13:00
1027
0

Ми не любимо заглядати в чужий гаманець, а ось спостерігати за життям людей обожнюємо. І тому просто не могли пройти повз  одкровення  інтернет-користувачів про те, чим для них була бідність і яких неписаних правил цієї шаленої економії їм і зараз не так просто позбутися

Щоб заснути, дівчатка рахують літри випитої ними крові, і засинають із посмішкою: позитивна добірка жартів (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 12:43
960
0

Я вегетаріанка, варю собі овочевий суп. Раптом підбігає мій тато і з криком: "Тепер це мій супчик!" кидає в каструлю шматок м’яса і, сміючись, як придурок, тікає. Чоловіку 50 років.

Зірка серіалу Гра престолів вдруге стала мамою (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 12:16
257
0

Софі Тернер уперше стала мамою влітку 2020 року. Зіркові батьки назвали дівчинку ім'ям Вілла.

Українська співачка висловилася про мовчання Регіни Тодоренко (ВИДЕО)
Подробнее
16.07.2022 в 11:46
295
0

Популярна виконавиця зізналася, що поведінка української телеведучої її справді шокувала.

Подготовить машину к поездке
Подробнее
16.07.2022 в 11:36
305
0

Когда в дальнюю дорогу собираются пассажиры, им необходимо позаботиться исключительно о себе

17 установок радянського виховання, які вже давно застаріли
Подробнее
16.07.2022 в 11:30
522
0

Ми з повагою ставимося до спадщини минулого, але вважаємо, що деяких звичок радянського виховання давно час позбутися

Щасливе сімейне життя не виключає бійки за останню чисту вилку: веселі жарти про родичів (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 11:14
649
0

Якщо в тебе в сім’ї дружина, теща, троє майже дорослих дітей, їхні друзі, численні родичі, друзі та сусіди, два коти та собака, то закритий тобою зсередини сортир – останній острів свободи.

16 людей, які відчули, що справа пахне гасом, і твердо вирішили: «Настав час звалювати»
Подробнее
16.07.2022 в 11:00
493
0

Ми вважаємо, що якщо щось працює, то не має значення, як воно називається. Головне, щоб люди опинилися у безпеці

18 ілюстрацій від мами-художниці, яким хочеться дати всі 5 зірок за правду та душевний гумор (фото)
Подробнее
16.07.2022 в 10:30
1049
0

Ми  дуже задоволені, що одного разу побачили роботи Олі в  інстаграмі  . Сподіваємося, що і вам припадуть до душі ці щирі та добрі ілюстрації

А де можна почитати новини про ковід? Хочу трохи розслабитися: свіжі жарти на злобу дня (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 10:13
768
0

Кац*п, повернувшись з війни, сказав своєму псу: Шарик, к ногє… І він побіг в Україну…

Молода мама своїми коміксами показує, що батьківство - це вам не дрібниця   (фото)
Подробнее
16.07.2022 в 10:00
5341
0

В цих ілюстраціях точно знайдеться те, з чим навіть люди, які не мають дітей, не зможуть не погодитися. Перевірте та переконайтеся самі.

Загострення псоріазу - як полегшити неприємні симптоми
Подробнее
16.07.2022 в 09:47
881
0

Лікарі не рекомендують відмовлятися від основного лікування, проте радять і альтернативу, аби полегшити неприємну сомптоматику

Ірина Шейк потрапила у скандал через використання російської символіки (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 09:11
542
0

Відома російська модель у день, коли окупанти здійснили ракетний удар по Вінниці, опублікувала фото із символом Z.

Успішний дятел добився всього сам: веселі жарти про братів наших менших (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 08:49
4338
0

Собаки дивляться на нас знизу нагору. Кішки дивляться на нас зверху вниз. І тільки свині дивляться на нас, як на рівних.

MamaRika звернулася до українців, які слухають російську музику (ВИДЕО)
Подробнее
16.07.2022 в 08:16
434
0

За словами артистки, одна з пісень потрапила у тренди платформи і опинилася поряд із музикою російського виконавця Моргенштерна.

13 фраз кіногероїв, які встигли стати найдивнішими кліше (фото)
Подробнее
16.07.2022 в 08:00
5362
0

Ми вирішили згадати фрази, які готові посперечатися, вам доводилося чути в кіно вже сотні разів

Ніщо так швидко не оздоровлює, як прейскурант платних клінік: веселі жарти про лікарів (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 07:42
3389
0

- Він поганий лікар. - Чому? — Я бачив у магазині, як він сам купував коньяк!

У Маріуполі горить завод Сателіт (ВИДЕО)
Подробнее
16.07.2022 в 05:26
955
0

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко запевняє, що завод спалахнув не просто так: це свідчить про наростання опору у місті.

Володька, які птахи найкорисніші для людини? — Смажені: ці жарти точно піднімуть настрій (ФОТО)
Подробнее
16.07.2022 в 04:21
1006
0

Вчителька: - Чудово, Володька, домашнє завдання виконане без помилок. А ти впевнений, що твоєму тату ніхто не допомагав?!

Roxolana розповіла подробиці загибелі звукорежисера після ракетного удару (ВИДЕО)
Подробнее
16.07.2022 в 01:40
534
0

Виконавиця після ворожого удару по Вінниці переосмислила власне ставлення до повітряної тривоги та закликала українців не ігнорувати її.

Єфросініна відреагувала на ракетний удар по Вінниці
Подробнее
16.07.2022 в 00:42
931
0

Зірка не змогла стримати емоцій через черговий напад Росії на Україну. Вона написала пост англійською мовою.