Архив
Новости Отовсюду за 18 Июля 2022
Кровотеча з носа: що може спровокувати появу крові та як її зупинити
Подробнее
18.07.2022 в 23:14
493
0

Зупинити виникнення кровотечі легко, якщо вона не є симптомом тяжкого захворювання

Житель Флориди вкрав алігатора і намагався "дати йому урок" (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 22:46
3042
0

Чоловік зробив спроби закинути тварину на дах будівлі, а потім кілька разів наступив на неї.

Для нормального відпочинку мені потрібно спати 8 годин в день, і стільки ж уночі: смішні анекдоти (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 22:06
12461
0

Кроти на дачі закатували, перерили всю ділянку. Тут зайшов у "Ікею" і читаю напис біля входу: "Ікея, утилізуючи батарейки, врятувала 1700000 кротів". Перша думка: "Так ось, блін, хто їх розводить!"

За допомогою Стугни ЗСУ знищили російську БМП (ВИДЕО)
Подробнее
18.07.2022 в 21:48
519
0

У соцмережі потрапило відео, як висаджена в повітря бойова машина РФ буквально злітає на кілька десятків метрів.

Слабка стать — це мужики, які віддають жінкам всю зарплату: смішні анекдоти на вечір (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 21:12
2631
0

В магазині: — Шановна, мені б коробочку гарних цукерок, але так, щоби не дуже дорого. - Вам для дівчини? - Мені для лікаря. — Віддячити чи помститися?

В одній із областей України спалах хвороби Лайма: що це і чим небезпечно
Подробнее
18.07.2022 в 20:46
3073
0

Друга назва небезпечного захворювання – бореліоз

У Гомелі ворона поцупила у маршрутника гроші (ВИДЕО)
Подробнее
18.07.2022 в 20:11
17090
0

Птах присів у відчинене вікно автобуса, схопив гроші і почав тікати із "місця злочину".

Штірліц настоював на своєму. Настоянка вийшла міцною, але каламутною: найкращі анекдоти (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 19:49
5780
0

- Я тобі ніколи не брехав: перебільшував, недомовляв, лукавив, уникав відповіді, прикидався, фантазував, але брехати — ніколи!

Румтур на Львівщині: прикордонники показали табір (ВИДЕО)
Подробнее
18.07.2022 в 19:09
1126
0

Українські військові продемонстрували обстановку свого тимчасового місця проживання у Криївці

Як не отримати сонячний опік: у МОЗ нагадали про головні правила
Подробнее
18.07.2022 в 18:49
362
0

Сонце це не лише джерело вітаміну D, а й ризик отримати опік

За лівим плечем забобонної людини краще не стояти: свіжі жарти на день (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 18:15
6517
0

Якщо з бабусь, яким у громадському транспорті не дісталося сидячого місця, сформувати військовий підрозділ, то це буде найжорстокіший і найлютіший батальйон.

Британець перетворив себе на "небінарного корейця" (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 17:44
3077
0

Олі Лондон витратив 150 тисяч доларів на пластичні операції, щоб бути схожим на південнокорейського співака Чіміна.      

14 речей, за якими дизайнери вишиковуються в черзі, а ми навіщось несемо їх на смітник (фото)
Подробнее
18.07.2022 в 17:30
1590
0

Наша редакція вирішила придивитися до предметів домашнього декору часів наших бабусь і знайти в них те старе, що не тільки не зіпсує сучасний будинок, а навпаки, надасть йому особливого ностальгічного настрою.

Якісні речі, яким сто років, але вони крутіші за модні новинки (фото)
Подробнее
18.07.2022 в 17:00
1430
0

Ми любимо старовинні речі, які з роками не втрачають привабливості та чудово справляються зі своїми функціями. Вони є, мабуть, у кожному будинку, і фото користувачів мережі підтверджують це

Renault Megane – автомобиль для всей семьи
Подробнее
18.07.2022 в 16:42
595
0

Среди иномарок, которые можно купить в Украине, достаточно популярна модель Renault Megane.

Переваги алюмінієвих драбин у будь-яких видах робіт
Подробнее
18.07.2022 в 16:38
700
0

Порівнюючи матеріали та стилі не так багато відмінностей між драбинами, але, безумовно, є кілька речей, на які ви захочете звернути увагу, перш ніж приймати рішення про покупку

В інтернеті показали людей, яким доля подарувала несподіваний подарунок (фото)
Подробнее
18.07.2022 в 16:30
1419
0

Ми любимо розповіді про подарунки, які раптом виявляються в несподіваних місцях. Читайте історії героїв нашої добірки

Ви не відразу повірите, коли ми скажемо, хто із зірок на фото старший (фото)
Подробнее
18.07.2022 в 16:00
1488
0

Ми теж перебуваємо в деякому збентеженні, коли порівнюємо вік різних зірок

18 максимально незабутніх вчителів, за якими явно «Єралаш» плаче
Подробнее
18.07.2022 в 15:30
1499
0

Ми просто не змогли пройти повз історії про таких феєричних викладачів, що хоч фільм знімай або в анекдотах розповідай

Залишився один день до того, як ті, хто слав вам тигрів, почнуть слати іконки: смішні анекдоти (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 15:12
1979
0

Вчителька на уроці: — Діти, які найкорисніші для людини птахи? Назвіть хоча б три. Вовочка: — Смажені, варені та тушковані, Марьванно!

Студент зі США завів "роман" із Google Cloud (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 14:47
6411
0

Нурул Маджабін Хассан відчуває потяг до неживих предметів і вже має досвід "стосунків" з меблями та тетрісом.

10 невинних покупок, які насправді завдають серйозного удару по гаманцю
Подробнее
18.07.2022 в 14:15
1963
0

Ми  склали список речей, які здаються дешевими та незначними, але насправді вони методично та непомітно висмоктують гроші з нашого гаманця

Не відкладайте нічого на завтра — кладіть на все вже сьогодні: веселі жарти на день (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 14:11
1881
0

Поки він спав, я встала і приготувала йому сніданок... з’їла його і заснула знову... Він так і не дізнався, яка я дбайлива.  

Польські ЛГБТ-активісти рятують корову-"трансгендера" (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 13:45
5186
0

Тварина народилася безплідною і зовні нагадує бика. Господар вирішив позбутися його, проте в ситуацію втрутилися представники ЛГБТ-спільноти.

Стало відомо, скільки грошей людям потрібно для щастя
Подробнее
18.07.2022 в 13:11
780
0

Респондентів попросили зосередитися на тому, що потрібно для задоволення всіх їхніх бажань, представивши "абсолютно ідеальне життя", не переймаючись тим, чи можна цього насправді досягти.

Найскладніше в роботі окуліста — переконати пацієнтку роздягтися: веселі жарти та анекдоти (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 12:48
1911
0

В аптеці: — Мені щось, щоб із дівчатами виходило. - Віагру? - Ні, а є хлороформ?

Селена Гомес продемонструвала яскравий образ для літа 2022 (фото)
Подробнее
18.07.2022 в 12:09
2601
0

Останнім часом артистка демонструє все більше цікавих образів.

А чим найлегше довести людину до сліз? — Сміхом: позитивні жарти, які подарують відмінний настрій (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 11:46
1725
0

Перестаратися — це коли кількість випитого робить дівчину настільки красивою, що ти стаєш її негідним.  

У Великобританії випустили пиво для святкування відставки Бориса Джонсона (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 11:16
1800
0

Поки Великобританія прощається з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном після його заяви про відставку, мережа пивоварень BrewDog випустила спеціальний напій для тих, хто хоче влаштувати вечірку.

Хвороба Паркінсона чи щось інше? Лікар розповіла, від чого може страждати путін
Подробнее
18.07.2022 в 10:46
487
0

Як тремор, і часом нерухомість кінцівок російського диктатора є свідченням проблем зі здоров'ям російського диктатора.

У Туреччині відпочивальники граблями відбивалися від марліна, прийнявши його за акулу (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 10:11
1494
0

На курорті Мармариса відпочивальників налякала велика риба, оскільки вони подумали, що то акула. Люди її прогнали за допомогою граблів.  

Що я роблю на роботі? З усіх сил намагаюся не звільнитися: гуморні анекдоти та жарти
Подробнее
18.07.2022 в 09:45
1170
0

Спускається професор логіки в ліфті, ліфт зупиняється, людина, яка хоче увійти, запитує: - Цей ліфт їде вгору чи вниз? Професор відповідає: - Так.  

Паразити в організмі: як не підчепити неприємну хворобу, перші симптоми та профілактика
Подробнее
18.07.2022 в 09:15
1788
0

Ігнорувати перші прояви хвороби не варто, адже паразити можуть швидко поширюватися

Купив пігулки для підвищення інтелекту. Не зміг відкрити коробку: смішні жарти для настрою (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 08:50
9129
0

Чим старше я стаю, тим краще розумію відьом із казок, які селилися в глухому лісі та вбивали всіх, хто їх потурбує.

У чоловіків також є почуття! Наприклад, почуття голоду: веселі анекдоти (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 08:16
1824
0

Кажу Феді (3,5 роки): — Федю, а ти скоро дядьком будеш. Побачивши нерозуміння в очах дитини, поясню: — У Роми (старша дитина) незабаром донечка народиться, а ти станеш дядьком. Будеш дядько Федір. Дитя з цілковитим жахом у власних очах: — Я тепер з котом і собакою житиму в селі?! Один?

На тілі загиблої Івани Трамп знайшли травми
Подробнее
18.07.2022 в 07:38
1649
0

Джерела газети New York Times у правоохоронних органах повідомили, що поліція вивчає, чи не впала колишня дружина Трампа зі сходів у своєму будинку.

Жити треба так, щоб твоїм ім’ям назвали синдром: ранкові анекдоти, які розвеселять (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 06:27
4305
0

Сьогодні сходила до школи на батьківські збори. Сподобалося напуття доньки: "Головне, мамо, нікому там не вір!"

Коли брехня – в крові: росіяни видали модельний ряд відомого китайського автовиробника за нові “Москвичі”
Подробнее
18.07.2022 в 05:42
1045
0

У Москві відбулась презентація модельного ряду “Москвичів”, але в усьому цьому виявився певний нюанс. 

Фото без маски вже виглядає, як легка еротика: нові жарти на вечір (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 04:43
1811
0

- Антоне, після того, що сталося між нами сьогодні вночі, ми маємо якось скріпити наші стосунки. - Згоден, дай п’ять!

“Нова пошта” зробила пропозицію Борису Джонсону – куди покликали прем’єра (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 01:34
6051
0

Розповідаємо, чому у “Новій пошті” назвали Бориса Джонсона ідеальним кандидатом

Удар по Вінниці: поховали загиблу дівчинку Лізу (ФОТО)
Подробнее
18.07.2022 в 00:42
1793
0

Мати дівчинки зараз у лікарні з тяжкими пораненнями. Поховали загиблу дитину на Сабарівському цвинтарі.