Сєнкевич енд Ко чекають чиєїсь смерті? «Деревопад» має конкретних винуватців, саботажників

11.08.2019 в 01:01
Сєнкевич енд Ко чекають чиєїсь смерті? «Деревопад» має конкретних винуватців, саботажників

По Миколаєву пройшовся черговий, доречи не самий сильний буревій (бо навіть не позносило дахи та біг-борди), але який призвів до масового «деревопаду» по всьому місту, причому, зовні цілком зелених дерев:

Сєнкевич енд Ко чекають чиєїсь смерті? «Деревопад» має конкретних винуватців, саботажників

«В Николаеве дерево упало на легковушку»
https://novosti-n.org/news/read/173082.html

Цього разу добре, що без травмування людей (на відміну від деяких попередніх випадків), без загибелі (хоча дерева падали на місця де люди цілком можуть перебувати), але з трощенням приватних транспортних засобів, нанесенням іншого матеріального збитку. «Деревопад» дійсно масштабний і просто пощастило, що ніхто не постраждав. Хоча я в своєму попередньому дописи, щодо тотожних приводів, наголошував, що такі негативні явища будуть наростати:

«Правда про тотальну аварійність. Меру Миколаєва Сенкєвичу «розпил» мільйонів важливіше ніж життя, здоров’я та майно миколаївців?»
https://novosti-n.org/blog/read/158.html

Як казали у часи наших дідів, у тотожних випадках «органи»: «Кожна аварія має своє конкретне прізвище!». Так і зараз, вітер вітром, але й дерева також падають в наслідок прямого саботажу відповідного законодавства, конкретними посадовими особами міської влади, на чолі з мером Сєнкевичем та й його попередників.

Дерево начебто зелене, але!!!. Міська влада злочинно «не помічає» Наказ Міністерства будівництва, архітектури та ЖКГ України «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України» (№ 105 від 1004.2006 р.). У п. 9.1.12 Наказу чітко сказано що таке аварійне дерево. І, що важливо, окрім всього вказується, що аварійність також наступає й в наслідок досягнення ВІКОВОЇ МЕЖИ. Це зазначається тому, що часто дерево виглядає живим та зеленим, а у реальності наприклад вже має коріння, що згнили, під час буревію таке «зелене дерево» вивертається з землі. І тут ми підходимо до того, що ситуація з аварійністю просто ТОТАЛЬНА, в наслідок досягнення переважної більшості дерев на вулицях міста вікової межи. Так у Додатку 1 цього Наказу вказується що вікова межа тополь та акації на вулицях, проїздах, площах складає 45 років:

 Сєнкевич енд Ко чекають чиєїсь смерті? «Деревопад» має конкретних винуватців, саботажників

Сєнкевич енд Ко чекають чиєїсь смерті? «Деревопад» має конкретних винуватців, саботажників

А в нас переважна більшість дерев вже перетнула пів сторічний ювілей!

В місті вже десятки років категорично відсутня програма з заміни «старих» дерев на «нові». Її нема у вигляді проекту, проблема владою навіть не ставиться та не обговорюється.

Також не треба боятися «омолоджувальної» обрізки дерев, це зменшує «вітрильність» дерева і відповідно знижує можливість падіння під час буревію. Обрізка також регламентується тими ж «Правилами утримання зелених насаджень….»

Наголошую, що замість того що б дерибанити сотні бюджетних мільйонів на мало необхідних проектах на кшталт «реконструкцій» пл. Соборної та ПК «Молодіжний», краще б влада зайнялася масштабною заміною дерев.

І я б на місті людей, яким заподіяно шкоду «деревопадом», подав би до суду на міську владу, щоб відшкодувала збитки.

Комментарии (2)
Деревянный буратин
03.09.2019 в 08:54 | UA
Слушай, ты специалист ао всем вопросам.И по деревтям и по застройке и по соблюдению законности.Ты на работу когда устроишься, бездельник-попрошайка?
Лёша
12.09.2019 в 12:51 | UA
Никогда . Потому что тупоголовый бездельник , самозванец , болобол и вообще по жизни пи@ор)))
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив