Захоплювачі землі у Миколаєві вже нападають з кувалдами та намагаються пограбувати антикорупційних активістів

Захоплювачі землі у Миколаєві вже нападають з кувалдами та намагаються пограбувати антикорупційних активістів

Ще восени 2018 року активісти з представниками «Національного корпусу» зупинили та частково знесли самозабудову, яка протизаконно захоплювала землю міста між будинками по вул. Миколаївській, 17-19. Захоплювачі діяли зухвало, не зважали, що в них не було жодного дозвільного документу, хоча б Рішення міськради на відведення землі, або надання у оренду. Лобіювала ці «чудасії» депутат міськради від «ОпоБлоку» Кучеревська. У відповідь на неодноразові попередження активістів, що не треба красти землю у містян, рейдери посилали дуже далеко. Врешті 29.10.2018 року громадськість виконала функції влади та припинила беззаконня. Поліцейське керівництво навіть, після такої гучної події, вимушено було порушити кримінальне провадження на незаконне будівництво:

В Николаеве активисты «Нацкорпуса» разгромили незаконную стройку

https://novosti-n.org/news/read/154298.html

Але поліція з розслідуванням не поспішала. А безкарність, як відомо, породжує нове зло!

07.06.2019 стало відомо, що на скандальному, протизаконному обєкті знов ведуться зварювальні роботи і знов без жодних дозвільних документів. Проводяться групою з трьох осіб, під керівництвом тої ж людини, що й восени. Зухвало, зневажливо та небезпечно для оточуючих. Навіть без огорожі небезпечних робіт, з самовільним підєднанням до дворової електромережи, без засобів пожежогасіння.

Я прийшов на місце. Викликав поліцію, почав документувати правопорушення на відео, одночасно намагаючись припинити його закликами до правопорушників. Замість того що б одуматися та дочекатися правоохоронців, самозабудовники почали мене ображати та чинити по своєму. Один з них зробив спробу мене пограбувати, вихопив мій смартфон та намагався сховати. Мені пощастило, що я зреагував швидко, тому вдалося повернути свій телефон, хоча пристрій ледве не розбився (на відео момент виривання телефону):

Самозабудовники нападають на активістів № 1

Але тут вже керманич групи вискочив на мене з кувалдою. Не відомо до чого б все дійшло, якщо б події відбувалися не серед білого дня і не в людному місці (на початку відео, як фігурант кувалду вже відкладає):

Самозабудовники нападають на активістів № 2

Врешті решт правопорушники, не зважаючи на мої заклики дочекатися поліції, зібрали обладнання й зробивши спробу «трохи мене збити» мікроавтобусом «Фольксваген» д. н. ВЕ 3787 АЕ ретирувалися у невідомому напрямку:

Самозабудовники нападають на активістів № 3

Я поліцію дочекався, написав чергову заяву у Інгульському райвідділку. Плекаю надію, що нарешті Закон переможе. Звісно активна громадськість не лишить цю справу без контролю.

Комментарии (2)
Якин Гхар
20.06.2019 в 17:28 | UA

Вы не активисты. Вы чмошники

Деревяний Чудасій
22.06.2019 в 13:49 | UA

ты когда на работу устроишься, буратино? вместо того, чтобы шататься по городу и вымагать грошики

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация: