Петро Порошенко довів, що має значну підтримку у суспільстві

Петро Порошенко довів, що має значну підтримку у суспільстві

Петро Порошенко довів, що має значну підтримку у суспільстві

Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів першого туру виборів Президента України.

В умовах, коли передвиборчий процес до 31 березня виглядав ганебно через застосування брудних технологій, жорстких інформатак та псевдообвинувачень з боку опонентів і фейків, та був зведений до парадигми – «усі проти одного», діючий Президент України, Верховний головнокомандувач Петро Порошенко довів, що має значну підтримку у суспільстві.

Йому вдалося зламати плани не тільки Росії, яка продовжує гібридні атаки на Україну, посиливши їх під час виборів, а ще й плани олігарха-втікача, який марив бачити у другому турі своїх кандидатів - Тимошенко і Зеленського.

Незважаючи на всю істерію щодо можливих фальсифікацій на виборах, яку намагалися розкручувати деякі політичні сили, процес голосування та підрахунку голосів був прозорим, чесним та демократичним. Це підтвердили усі, включаючи міжнародних спостерігачів. І ось тут у мене виникає закономірне питання на фоні високих оцінок прозорості та демократичності виборів - чи знайдуть у собі сили вибачитися ті завзяті популісти і «політикани», які поширювали фейки про нібито підкуп, адмінресурс і так далі... Де це все? Скоріше за все це не в їхніх правилах. На жаль.

Особисто я, так само як і діючий Президент України Петро Порошенко, поважаю вибір кожного громадянина, який проявив небайдужість і прийшов проголосувати у першому турі, незалежно від того за кого був відданий їх голос. Саме тому закликаю всіх із повагою сприймати вибір інших, навіть коли він вам не подобається.

Я певен - Петро Порошенко у другому турі отримає підтримку більшості громадян України, які об’єднаються заради продовження руху до Європейського союзу та НАТО і збереження потужної міжнародної коаліції на підтримку України.

Петро Порошенко – людина із чіткою державницькою позицією. І за останні п’ять років він довів, що може брати на себе колосальну відповідальність за країну. Саме Петро Порошенко став рушійною силою вкрай необхідних для країни реформ і об’єднав увесь цивілізований світ навколо України. Він довів, що за жодних обставин ні перед ким не стане на коліна і не дозволить поставити на коліна нашу державу! Петро Порошенко на сьогодні є більш готовим до виконання функцій Верховного Головнокомандувача та лідера вітчизняної дипломатії, а це і є головні обов’язки Президента, закріплені у Конституції. Він - єдиний Президент України за 27 років, який не тільки обіцяв, а й виконав більшість зі своєї стратегії.

✔️ В країні почали будуватися дороги і відновлюватися медицина.
✔️ Ми вже четвертий рік не купуємо газ у країни-агресора, незважаючи на те, що у 2014 році багато хто називав це неможливим.
✔️ Ми повернулися до європейської родини – в Україні діє «безвіз», українці мають можливість безперешкодно їздити до Європи.
✔️ На міжнародній арені саме він зміг об’єднати навколо України потужну міжнародну коаліцію, яка стримує агресію Росії.
✔️ Всі до цього обіцяли передати владу на місця, але тільки з приходом на пост Глави держави Петра Порошенка, децентралізація стала реальністю не на словах, а на ділі. Всі новостворені об’єднані територіальні громади вже зараз на власному прикладі відчули переваги цієї реформи, яку вважають найуспішнішою на сьогодні.
✔️ Саме Петро Порошенко зміг об’єднати зусилля багатьох людей і у нашій воюючій країні вдалося відродити українську армію.
✔️ Саме за Президента Порошенка українська мова стала модною і отримала гідну підтримку держави.
✔️ Всі визнали, що завдяки позиції та зусиллям Петра Олексійовича вперше за сотні років Україна отримала свою незалежну церкву.

Багато важливих досягнень, фундамент яких закладено з 2014 року, просто не можливо втілити в життя остаточно за такий короткий термін. Тому ми, як нація, маємо зробити все, щоб відстояти досягнуте і дати можливість країні довести розпочаті реформи до кінця.

Разом з тим, його сьогоднішньому опоненту правильніше було б спочатку піти до Верховної Ради, здобути досвід, проявити себе, а вже потім претендувати на найвищу посаду в державі.

Враховуючи все це, я переконаний - справжні патріоти, які на перше місце ставлять існування сильної незалежної самостійної України, об’єднаються і підтримають саме Петра Порошенка, який за останні п’ять років заклав фундамент саме такої держави.

Більше того, я закликаю усіх патріотів до об’єднання навколо наших цінностей, переконань, принципів та руху до побудови Української Соборної Самостійної Держави! 

Українці – мудрий, могутній і нескорений народ. Ми - потужна нація, а Україна - європейська країна, яка ніколи не стає перед ворогом на коліна. Пам’ятаймо про це!

Комментарии (14)
терновский
05.04.2019 в 08:05 | UA
В країні почали будуватися дороги і відновлюватися медицина. - Да уж точно дороги как и медицина их просто нет!!!
терновский
05.04.2019 в 08:08 | UA
Ми вже четвертий рік не купуємо газ у країни-агресора. - И таки да мытеперь покупаем газ не у России а у посредников из Европы в два раза дороже. Не удивлюсь если Петр Олексеевич и там откат имеет
терновский
05.04.2019 в 08:11 | UA
Ми повернулися до європейської родини – в Україні діє «безвіз» _ И опять в точку вся молодеж убегает в Польшу и РОССИЮ на зароботки. А работать будет Савченко ! (языком)
терновский
05.04.2019 в 08:15 | UA
На міжнародній арені саме він зміг об’єднати навколо України потужну міжнародну коаліцію, яка стримує агресію Росії. --- ТОЧНО санкции против России подействовали, вчера или позавчера МЕРСЕДЕС открыл завод в подмосковье, Северный поток 2 будет закончен до конца 2019 года. Надо бы санкций добавить
терновский
05.04.2019 в 08:17 | UA
Саме Петро Порошенко зміг об’єднати зусилля багатьох людей і у нашій воюючій країні вдалося відродити українську армію. - Мудрый поступок. У сильной Армии можно БОЛЬШЕ украсть.
терновский
05.04.2019 в 08:19 | UA
Саме за Президента Порошенка українська мова стала модною і отримала гідну підтримку держави._-_-_- без коментариев. дебилы бля. Особенно комунистка Фарион
терновский
05.04.2019 в 08:19 | UA
пардон закончу вечером. на работу пора
Как же это тупо
09.04.2019 в 15:19 | UA
говорить на черное белое,хотя из уст бабуина звучит очень гармонично
Слава
10.04.2019 в 09:53 | UA
ага, довив..., клоуну в два раза проиграл!))))))
Такая жизнь
11.04.2019 в 23:09 | UA
Особенно Николаевская область "поддержала " , с 9% голосов "Порошенко довів, що має значну підтримку у суспільстві".
Петр
22.04.2019 в 20:22 | UA
Савченко то хоть прочитал то что в статье написано. Ведь если бы сам сочинил, то было бы много ошибок....
Слава Украине
24.04.2019 в 14:55 | UA
Почему эта рожа до сих пор висит на вашем сайте.Уберите статью,подметите пол в доме...Покропите святой водой...
Атас
07.05.2019 в 11:47 | UA
огромную!
МиКола
14.05.2019 в 21:24 | UA
Він(Петро)великий брехун- а ти Олексію маленький (нікчемний) підбрехувач -але разом все таки ідіть к їдреній матері та хутчіш..
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив