В Коблево на базе отдыха отравились 18 детей

09.08.2017 в 11:53
В Коблево на базе отдыха отравились 18 детей

В Коблево на базе отдыха отравились 18 детей

В селе Коблево Николаевской области отравились 18 детей, приехавшие на отдых из Киева.

Об этом на своей странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил заместитель главы Николаевской облгосадминистрации Виталий Киндратив.

«Маємо неприємну інформацію з курортної зони відпочинку Коблево – є факт групового випадку захворювання дітей з ознаками харчового отруєння.

За оперативними даними, за медичною допомогою звернулося 18 дітей з міста Києва, віком 9-12 років, які відпочивали на одній з баз відпочинку у Коблево. Всі вони оперативно були доправлені до інфекційного відділення Березанської центральної районної лікарні, де їм було надано невідкладну медичну допомогу.

За попередніми висновками лікарів, у дітей була діагностована ротовірусна інфекція. Завдяки своєчасно наданій медичній допомозі, ситуація не критична і стан хворих не важкий. Керівництво області одразу взяло ситуацію на особистий контроль і у випадку погіршення стану хворих розглядало можливість їх перевезення до обласної інфекційної лікарні у місті Миколаєві.

Наразі відповідні служби встановлюють можливі причини того, що відбулося. За попередніми даними надзвичайну ситуацію міг спровокувати стан води в басейні, де проводили час діти.

Наразі, ситуація, що сталася з дітьми в Коблево, знаходиться на постійному контролі керівництва Миколаївської ОДА», - написал Киндратив.

Как удалось выяснить "Новостям-N", дети отдыхали на базе отдыха "Винница". Изначально они отказались от питания в столовой базы. 

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив