Позитивний прецедент у справі лісу «Маяк». Апеляційний суд постановив знести будинок

Позитивний прецедент у справі лісу «Маяк». Апеляційний суд постановив знести будинок

17.04.2019 року Миколаївський апеляційний суд розглянув апеляцію щодо визнання незаконним відведення Миколаївською міською радою приватній особі однієї з ділянок в лісі «Маяк» (соснове урочище «Жовтневе» на берегу П. Бугу) та повернення її у власність держави.

Врешті колегія суддів апеляційної інстанції вже в котре підтвердила позицію прокуратури та визнала, що соснове урочище належить до лісового фонду, що ММР розпоряджалася землею, яка зовсім не перебувала у її власності тому така «приватизація» незаконна. Відповідно постановила повернути ділянку державі.

Відбулась начебто один з десятків, що стали вже рутинними, розглядів по справі «Маяка». Але! Також судді визнали незаконним будівництво житлового будинку з допоміжними спорудами на ділянці та постановили їх знести за рахунок власника.

Це вперше таке знакове рішення апеляційної інстанції. Два в одному. Й незаконність приватизації, й знесення незаконно зведеного.

Тільки викликає подив, що пізніше 25.04.2019 року цей же апеляційний суд призупинив розгляд аналогічних справ щодо лісу «Маяк», що виглядає доволі суперечливо:

Бабенко й Пеліпас можуть радіти?

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация: