За що особисто я підтримую Петра Порошенко

За що особисто я підтримую Петра Порошенко

Сьогодні, Петро Олексійович Порошенко – людина із чіткою державницькою позицією, зробив те, що і зобов’язаний був зробити – публічно оголосив про своє відповідальне, правильне і абсолютно логічне рішення в напрямку побудови майбутнього нашої держави. Він готовий взяти на себе колосальну відповідальність за країну і знову йде у Президенти.

ЗА ЩО ОСОБИСТО Я ПІДТРИМАЮ П. ПОРОШЕНКА:

Петро Порошенко – єдиний Президент України за 27 років, який не тільки обіцяв, а й виконав більшість зі своєї стратегії.

- В країні почали будуватися дороги і відновлюватися медицина.

- Ми вже четвертий рік не купуємо газ у країни агресора, незважаючи на те, що в 2014 році багато хто називав це неможливим.

- Ми повернулися до європейської родини – в Україні діє «безвіз», українці мають можливість безперешкодно їздити до Європи.

- На міжнародній арені саме він зміг об’єднати навколо України потужну міжнародну коаліцію, яка стримує агресію Росії.

- Всі до цього обіцяли передати владу на місця, але тільки з приходом на пост Глави держави Петра Порошенка, децентралізація стала реальністю – не на словах, а на ділі. Всі новостворені об’єднані територіальні громади вже зараз на власному прикладі відчули переваги цієї реформи, яку вважають найуспішнішою на сьогодні.

- Саме Петро Порошенко зміг об’єднати зусилля багатьох людей, і у нашій воюючій країні вдалося відродити українську армію.

- Саме за Президента Порошенка українська мова стала модною і гідну підтримку держави.

- Всі визнали, що завдяки позиції та зусиллям Петра Олексійовича вперше за сотні років Україна отримала свою незалежну церкву.

Він здійснив мою мрію і мрію цілих поколінь українців!

Петро Порошенко – принциповий, дієвий державотворець і як ніхто інший розуміє, що потрібно країні у майбутньому.

Усвідомлюючи це, ми не маємо права, як сто років тому сперечатися і втратити незалежність й свою країну. Всі, хто прагне, щоб Україна стала дійсно сильною і незалежною європейською країною, мають розуміти – ми не маємо права звернути з обраного шляху. А запорука цьому – сильний, принциповий президент, який на перше місце ставить національні інтереси держави – Петро Порошенко!

Зроблю все, щоб Україна не збилася з того шляху, який ми всі обрали і яким ми рухаємося, бо ми йдемо своїм шляхом. Переаобрання Петра Порошенка - це продовження побудови Української, Соборної, Самостійної Держави!

Комментарии (7)
Любопытный
29.01.2019 в 17:16 | NL

Пассаж из пропагандистских штампов на уровне сочинения 8 класса ЗОСШ. И это уровень государственного деятеля областного масштаба? Мне стыдно за область...

foxfox
29.01.2019 в 18:14 | UA

За то что меня - без образования, без опыта, без привязки к региону сделали губернатором, где я спокойной могу контролировать порты, таможню - а это наркота, оружие и т.п.
Пане Президенте, кто меня еще такого поставит?
Меня, который посылал усих в дупу, кто считает дороги Николаевщины плохими (разх..ярив колесо своей машины в другой области), меня, который как двоечник написал диктант на ридной мови))))
Дякую и пидтримую.

Рядом живущий
29.01.2019 в 19:18 | UA

Г-н губернатор, поддерживающий Г-на президента и живущий в своем родном городе, боясь его жителей и вынужден выходить из двора своего дома под охраной с автоматами и пистолетами, причем отталкивая НАС, входящих во двор через калитку???
Так ему только и остается "підтримувати президента" а то после выборов неизвестно кто охранять то будет...

Antiporoh
30.01.2019 в 21:03 | UA

Не ну конечно.Шестерка кого будет еще поддерживать.Без пороха скоро станет никем и звать будут никак.пес

Владимир
31.01.2019 в 06:50 | XX

За пять лет царствования Пэци народ стал беднее раз в двадцать. Разгул преступности вырос. В 90-е я спокойно ходил по городу и ночью. Медицина никакая.-лекарств нет. Но зато Пэця и прочая шелупонь жируют. и наглеют. Никогда не проголосую за Пэцю и за Люлю. Это тоже тварь выдающаяся.

Дмитрий
31.01.2019 в 12:20 | UA

План в регионах в действии.Ауу за 25 лет у нас иммунитет..

Лиса
07.04.2019 в 09:36 | UA

Что-то этомне напомнило!
Прошлое,наверное. Одобряем, поддерживаем дорогого Л.И. Брежнева и т.д. и т.п.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация: