За що особисто я підтримую Петра Порошенко

За що особисто я підтримую Петра Порошенко

За що особисто я підтримую Петра Порошенко

Сьогодні, Петро Олексійович Порошенко – людина із чіткою державницькою позицією, зробив те, що і зобов’язаний був зробити – публічно оголосив про своє відповідальне, правильне і абсолютно логічне рішення в напрямку побудови майбутнього нашої держави. Він готовий взяти на себе колосальну відповідальність за країну і знову йде у Президенти.

ЗА ЩО ОСОБИСТО Я ПІДТРИМАЮ П. ПОРОШЕНКА:

Петро Порошенко – єдиний Президент України за 27 років, який не тільки обіцяв, а й виконав більшість зі своєї стратегії.

- В країні почали будуватися дороги і відновлюватися медицина.

- Ми вже четвертий рік не купуємо газ у країни агресора, незважаючи на те, що в 2014 році багато хто називав це неможливим.

- Ми повернулися до європейської родини – в Україні діє «безвіз», українці мають можливість безперешкодно їздити до Європи.

- На міжнародній арені саме він зміг об’єднати навколо України потужну міжнародну коаліцію, яка стримує агресію Росії.

- Всі до цього обіцяли передати владу на місця, але тільки з приходом на пост Глави держави Петра Порошенка, децентралізація стала реальністю – не на словах, а на ділі. Всі новостворені об’єднані територіальні громади вже зараз на власному прикладі відчули переваги цієї реформи, яку вважають найуспішнішою на сьогодні.

- Саме Петро Порошенко зміг об’єднати зусилля багатьох людей, і у нашій воюючій країні вдалося відродити українську армію.

- Саме за Президента Порошенка українська мова стала модною і гідну підтримку держави.

- Всі визнали, що завдяки позиції та зусиллям Петра Олексійовича вперше за сотні років Україна отримала свою незалежну церкву.

Він здійснив мою мрію і мрію цілих поколінь українців!

Петро Порошенко – принциповий, дієвий державотворець і як ніхто інший розуміє, що потрібно країні у майбутньому.

Усвідомлюючи це, ми не маємо права, як сто років тому сперечатися і втратити незалежність й свою країну. Всі, хто прагне, щоб Україна стала дійсно сильною і незалежною європейською країною, мають розуміти – ми не маємо права звернути з обраного шляху. А запорука цьому – сильний, принциповий президент, який на перше місце ставить національні інтереси держави – Петро Порошенко!

Зроблю все, щоб Україна не збилася з того шляху, який ми всі обрали і яким ми рухаємося, бо ми йдемо своїм шляхом. Переаобрання Петра Порошенка - це продовження побудови Української, Соборної, Самостійної Держави!

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (7)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив