Подвиг не має бути забутий!

Подвиг не має бути забутий!

За всіма буремними політичними подіями не маємо права забувати, що в 2019 році Миколаївська область відзначатиме знаменну історичну дату – 75 років визволення від німецько-фашистських загарбників.


Практично кожна сім’я Миколаївщини втратила в роки війни рідних, близьких. І хоча в нашій області ветеранів Великої Вітчизняної Війни серед нас не так багато, а учасників бойових дій, в Миколаївській області залишилось всього близько 300 чоловік - гідне вшанування їх подвигів - має бути. Мусимо і передавати естафету пам’яті наступним поколінням.


Вважаю, що в місцевих бюджетах повинні бути виділенні кошти під конкретні заходи, що стосуються знаменної дати 75-річчя звільнення Миколаївської області. Заради наших ветеранів Великої Вітчизняної Війни, учасників бойових дій, заради населення нашої області, заради впевненності в мирному завтрашньому дні наших дітей, онуків, правнуків…


Відповідні рекомендації було схвалено постійною комісією обласної ради з питань регіонального розвитку, планування та бюджету (рекомендації №2 від 20.12.2018 року) . Але при прийнятті бюджету області на 2019 рік їх було проігноровано.


Мною направлено звернення до Миколаївської обласної державної адміністрації із проханням терміново відпрацювати заходи по відзначенню 75-річниці визволення Миколаївської області від німецько-фашистських загарбників та при внесенні змін до бюджету Миколаївської області в обов’язковому порядку передбачити для цього достатній фінансовий ресурс.

Про перебіг подій буду інформувати громадськість.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация: