Архів
Новини Звідусіль за 8 Жовтня 2023
Лікарі рекомендують більше шартувати. Особливо стоматологи: свіжі анекдоти для гарного настрою
Докладніше
08.10.2023 в 23:41
1270
0

 Лікарю, що ви робите?! Треба було вирвати зовсім інший зуб!

83% росіян страждають від ожиріння уряду: смішні анекдоти про Росію (ФОТО)
Докладніше
08.10.2023 в 22:05
1682
0

На гербі Росії зображено двоголовий орел: одна голова дивиться у бік Європи, інша - у бік Азії. Росія їм якось по-барабану.

Ранкові ритуали: що варто зробити в перші дві години після пробудження
Докладніше
08.10.2023 в 21:35
1494
0

Випити склянку води, поснідати, прийняти контрастний душ, помедитувати та обов'язково налаштуватися на позитив.

Розвінчано популярні міфи про гостру їжу
Докладніше
08.10.2023 в 20:36
751
0

У яких випадках гостре їсти не можна.

Смішні котики, які подарують вам посмішку (ФОТО)
Докладніше
08.10.2023 в 16:43
3313
0

Любов до кишок - явище міжнародне, загальне і всепоглинаюче.

Balenciaga представила сумки-пакети (фото)
Докладніше
08.10.2023 в 15:52
659
0

Серія багаторазових пакетів для продуктів, прикрашених принтами, увійшла до колекції весна-літо 2024.

Зволоження шкіри: для чого і як підібрати догляд за типом шкіри
Докладніше
08.10.2023 в 15:04
341
0

Зволоження шкіри – це основа доглядових процедур, як і, як і вода – основа життєдіяльності кожної клітини нашого організму. Якщо до певного віку організм здатний сам про себе подбати, то з дорослішанням і старінням відсоток води знижується, обмінні процеси уповільнюються, що відбивається і на зовнішності. Організму, і шкірі у тому числі, потрібна наша допомога.

Успішний дятел досяг сам: веселі жарти про братів наших менших (ФОТО)
Докладніше
08.10.2023 в 14:42
2663
0

Собаки дивляться на нас знизу нагору. Кішки дивляться на нас зверху вниз. І тільки свині дивляться на нас, як на рівних.

ТОП-5 найкращих продуктів для людей з підвищеним тиском
Докладніше
08.10.2023 в 13:34
1256
0

Також є продукти, яким не місце у раціоні гіпертоніків.

13 випадків, коли зірки привели на червону доріжку по-справжньому близьку людину (фото)
Докладніше
08.10.2023 в 12:49
1422
0

У кожній сім'ї стосунки складаються особливим чином, і по-справжньому спорідненою душею може бути як мама, так і брат, сестра чи тато. Для знаменитостей з нашої добірки було недостатньо просто сказати про те, хто для них близька людина, вони захотіли показати своїх рідних усьому світу.

104-річна американка стрибнула з парашутом (фото)
Докладніше
08.10.2023 в 12:09
944
0

Вона неофіційно встановила світовий рекорд як найстаріша людина, яка коли-небудь стрибала з парашутом.

Смішні анекдоти для вас
Докладніше
08.10.2023 в 10:35
4669
0

- Катю, а в тобі хтось був до мене? - Сашко, ти що, дурню? Подивись на часи. П'ятої ранку! Досі сплять! 2. Чим старше я зграю, тим акуратніше чхаю, щоб нічого не відвалилося і не посипалося. 3. Білл Гейтс застукав дружину з Лінукс. 4. Якщо ви хочете відпочити у гарному старому європейському місті, де дуже мало росіян, рекомендую вам Москву. 5. 

Комічні ситуації, коли задумане пішло за планом (фото)
Докладніше
08.10.2023 в 09:55
2028
0

Зазвичай ми намагаємось зафіксувати на фото найцікавіші моменти свого життя. Однак іноді виходить зовсім не так, як ми задумували, — через безглузду випадковість чи просту невдачу, яка застигла нас у найвідповідальніший момент. І тоді (парадокс!) ці знімки стають справжнім скарбом, як і сталося з фото з нашої збірки.

Смішні анекдоти наприкінці тижня
Докладніше
08.10.2023 в 09:08
1260
0

1. Думаю, чи не скоротити своє резюме до: "добрий працівник за ці гроші".2. Я вже другий тиждень ходжу до тренажерки...Два підходи до холодильника з 18 до 22 і один – рівно опівночі.3. - Бачив сьогодні вранці оленя дорогою на роботу!- Звідки ти знаєш, що він йшов на роботу?..4. 

Коля Сєрга розповів про брата з РФ, який воює проти України (відео)
Докладніше
08.10.2023 в 08:24
709
0

Він сказав, що більше не вважає його своєю ріднею та попросив маму припинити спілкування з братом.

Голівудська акторка закликала допомагати Україні (відео)
Докладніше
08.10.2023 в 07:33
2095
0

Зірка вважає, що потрібно донатити п’ять фунтів на місяць на потреби українських дітей, які постраждали від війни.

Брежнєва підтвердила розлучення з Меладзе
Докладніше
08.10.2023 в 00:31
695
0

ЗМІ писали, що причина розриву може критися у війні в Україні, розв'язаній РФ. Меладзе мовчить у той час, як Брежнєва допомагає Батьківщині.