Архів
Новини Звідусіль за 7 Жовтня 2023
Смішні тварини, які викличуть посмішку та піднімуть настрій (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 23:36
870
0

Відмінна фотоколекція мімішок та чарівників, що відображені у найкумедніших ситуаціях, які викличуть вашу посмішку та піднімуть настрій!

Смішні подібності та збіги (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 22:53
3693
0

Для людини, яка вміє спостерігати і помічати навіть дрібниці, життя завжди цікавіше та різноманітніше. Адже позитивні моменти, здатні викликати посмішку, можна побачити набагато частіше, ніж здається.

Демотиватори дня
Докладніше
07.10.2023 в 22:06
990
0

Традиційна порція гумору та приколів у свіжих демотиваторах! Сьогодні у випуску: про найвагоміший аргумент у суперечці, про злочин та наказання, про вантажопідйомність сорок, про таємний контроль якості, про весну та багато іншого!

Добірка курйозних фотографій з усіх кінців земної кулі
Докладніше
07.10.2023 в 21:35
810
0

Свіжа колекція фотографій про тих, у кого руки зростатимуть з іншого місця, ніж мали, а здатність думати, здається, взагалі не передбачена "заводськими налаштуваннями".

Суботні анекдоти
Докладніше
07.10.2023 в 20:33
1114
0

1. Мені часто в дитинстві говорили, що я дуже добра та мила дівчинка... Загалом наврочили! 2. За дружину треба обирати таку дівчину, яка любити поїсти. Вона завжди приготує собі поїсти, та й тобі щось лишиться. 3. - Тату, а ти коли робив мамі пропозицію, вона тобі казала "я подумаю"? - Спершу так. – А потім? - А потім, після затримки, то жартував уже я... 4. - Ідіть, ви ображаєте мої почуття! - Які відчуття?! - Зір, слух, нюх! 5. Для освіти потрібні гроші. Освіта необхідна роботи. Робота потрібна для грошей. Мені цікаво, хто вигадав цю геніальну систему? 6. 

Ах це весілля, весілля… (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 19:53
906
0

День весілля — один із особливих днів у життя кожного людини, тому зрозуміло, чому вона хоче, щоби все було ідеально. Однак не у всіх однакове розуміння слова "ідеальний"...

Краса синхронного плавання, знята з повітря (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 18:19
619
0

Спостерігати з повітря за виступами синхроністок це справжнє задоволення для перфекціоніста! Бред Уоллс) займається аерофотозйомкою і останні 5 місяців працював над проектом, у якому використовував дрон для зйомки синхронного плавання зверху. Він створив серію фотографій за участю команди синхронного плавання з Сіднея і, дивлячись на ці знімки, мимоволі замислюєшся над тим, як мало видно подібних фотографій, що фіксують гармонійні форми та візерунки, які створюють спортсменки.

Тим часом в Азії (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 17:41
606
0

Загадкова, незрозуміла, дивовижна Азія та її мешканці очима людей, які не зовсім розуміють, що потрапило до об'єктиву їх фотокамер.

Дайте "Оскар" цим хлопцям! (Фото)
Докладніше
07.10.2023 в 16:55
740
0

Кот-артист – драма у сім'ї!

Незвичайні будинки з усього світу (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 16:09
1822
0

Архітектори не вміють нудьгувати! Якщо їм хочеться створити щось незвичайне, вони з радістю втілять у життя будь-яку свою забаганку!

33-річна німкеня покрила своє тіло татуюваннями улюблених персонажів свого сина (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 15:27
1062
0

Джуліан Ферстер (Juliane Förster) — німецька тату-художниця і горда мама (як вона сама себе описує на своїй сторінці в  Instagram ), яка витратила понад 57 тисяч євро на татуювання персонажів коміксів Marvel та DC, улюбленців її сина.Коли її синові Костянтину було 3 роки, вона намагалася викликати усмішку на його обличчі, зробивши татуювання із зображенням Людини-павука, Залізної людини та Капітана Америки.З того часу вона стала покривати все своє тіло татуюваннями, залишивши недоторканими тільки обличчя та праву сідницю. І хоча зараз її синові вже 15 років, Джуліана досі любить свої татуювання.

Смішні анекдоти наприкінці тижня
Докладніше
07.10.2023 в 14:41
997
0

1. Товста куля сала на вашій неймовірній фігурі надійно захищає вас від голоду, холоду та розпусти. 2. – Британські вчені стверджують: "До 2050 року нас буде 10 мільярдів". – А навіщо нам 10 мільярдів британських учених!? 3. - Тату, а мільйон, це багато чи мало? - Синку, а ти хочеш його заробити чи потратити... 4. - Ну, розповідай, що ти зробив за день? - Сам ти задень! 5. 

Дивні та безглузді обкладинки старих платівок із полькою (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 13:56
2086
0

Жанр танцювальної музики "полька" навряд чи назвеш дивним, проте деяким музикантам вдалося підвести його до абсурдності за допомогою цих обкладинок.

Мінітрактори: маленькі гіганти сільськогосподарської революції
Докладніше
07.10.2023 в 12:39
435
0

В сучасному сільському господарстві важко уявити без мінітракторів. Ці невеликі, але потужні машини давно вже стали незамінним помічником для сільських господарів. Впровадження мінітракторів дозволило значно полегшити працю на полях і збільшити врожайність. Як саме це відбувається і які переваги приносять мінітрактори, ми розглянемо в цій статті.

5 фактів про гіпертонію, які має знати кожен
Докладніше
07.10.2023 в 12:31
462
0

За оцінками  Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожен кожен четвертий чоловік і кожна п'ята жінка страждають від гіпертонії — стану, при якому кров'яні судини постійно відчувають підвищений тиск, через що серйозно підвищується ризик різних патологій. Зараз, коли вся країна переживає найсильніший стрес, особливо важливо не забувати про своє здоров'я та контролювати артеріальний тиск. 

Як виглядають собаки до та після прогулянки: забавні (ФОТО)
Докладніше
07.10.2023 в 11:41
451
0

Вони не змогли пройти повз болота.

Знайдено найгіршу жінку у світі: як вона виглядає. (ФОТО)
Докладніше
07.10.2023 в 10:53
1090
0

Валерія Левітіна при зростанні 170 сантиметрів важила всього 25 кілограмів.

Добірка прикольних картинок
Докладніше
07.10.2023 в 10:06
2915
0

Пропонуємо подивитися свіжу порцію фото-приколів та картинок, яка підніме настрій цього тижня.Цей випуск: класні фото смішних котейок; про тих, хто ховає свою зарплату; гарна поліцейська; балкони курця та здорової людини; коли дуже любиш свою машину; улюбленець корів; про важливість складання хорошого ТЗ та інші приколи дня.

Татуювання, яке можна було не робити (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 09:27
608
0

Чим керувалися ці люди, коли обирали малюнок та тату-майстри, залишається лише здогадуватися. Тепер їм, головне, знайти хорошого фахівця, який допоможе видалити або перебити ці "твори мистецтва".

Вишукані авокадо Даніеля Баррезі (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 08:38
1328
0

Даніель Баррезі — італійський художник, який нині проживає в Австралії, відомий своїми прекрасними різьбленими роботами.Володіючи мистецтвом карвінгу, він перетворює на справжні витвори мистецтва фрукти, овочі, мило, сир та інші продукти.

Демотиватори для дорослих (фото)
Докладніше
07.10.2023 в 07:54
1993
0

Демотиватори різного ступеня гумору нижчі за пояс для тих, хто любить щось не дуже прісне.

Ранок з позитивної ноти: свіжа порція кумедних анекдотів
Докладніше
07.10.2023 в 06:29
562
0

Дуже кумедна добірка анекдотів, які зроблять ваш осінній ранок веселим