Архів
Новини Звідусіль за 9 Жовтня 2023
Чоловіки шукають половину, що бракує, а знаходять дістаючу: жарти про сильну половину людства (ФОТО)
Докладніше
09.10.2023 в 23:57
1301
0

Читайте смішні анекдоти та жарти та піднімайте собі настрій.

Диваки та дивацтва у Walmart (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 22:57
721
0

Коли ми говоримо "дивина", ми не маємо на увазі ось це. Тому що це не дивність – це неадекватність. І такої неадекватності та абсурдності в магазинах цієї мережі — хоч греблю гати...

Смішні демотиватори щодня (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 21:09
1128
0

Чергова порція приколів на різні теми для всіх любителів цього виду мережевого гумору! Сьогодні у випуску: про життєвий квест, про бажання викупатися, про високу моду, про чесність у маркетингу, про раптовість та багато іншого!

Смішні анекдоти у середині тижня (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 20:36
3981
0

1. Про що взагалі розмовляти з людиною без мішків під очима - як чудово укладатися спати о дев'ятій вечора?2. Маринка кричить своєму Віталіку з примірочної крамниці:- Маленька!Віталік:- Блузка чи примірювальна?3. Чоловік:- Ти не повіриш, у нас у дворі слон заплутався в павутинні!Дружина:- Перестань глузувати з моєї мами! Нехай відпочине в гамаку, подрімає...4. - Я за тебе дуже переживаю!– Як?- Багато їм!5. 

Дивні та несподівані пасажири метро (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 17:54
752
0

Спускаючись біля метро, ​​іноді буває цікаво озирнутися на всі боки: навколо стільки незвичайних образів і несподіваних персонажів, що поїздка перетворюється на стихійний показ мод якогось альтернативного світу.

16 чарівних кішок, які щодня ходять на роботу (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 16:33
6972
0

Тільки той факт, що кішки сплять по 15 годин, не робить їх лінивими, і Reddit-спільнота "Кішки, які мають роботу" доводить це!Учасники спільноти діляться фотографіями представників сімейства котячих, яких зняли посеред робочого дня, і з моменту свого створення воно зібрало чималу колекцію.Пропонуємо вам поглянути на кілька прекрасних і пухнастих представників різних професій!1. "Він, звичайно, трохи прибрехав у своєму резюме, але все одно отримав роботу"

Фотографії із забавними тваринами, які викличуть вашу посмішку (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 15:56
1675
0

Хто найкраще викликає позитивні емоції? Звичайно, чарівні тварини, яких ми поспішаємо вам показати!

Переоцінені туристичні пам'ятки (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 15:09
1589
0

Коли ми розглядаємо рекламні брошури та туристичні гіди різних місць, так і хочеться вирушити туди якнайшвидше! Однак насправді відвідування таких місць може виявитися не таким вражаючим, як ми собі уявляли.Інтернет-користувачі діляться своїми враженнями про відвідування популярних пам'яток, сподіваючись, що когось це вбереже від необачного кроку, і він витратить гроші на вдалу подорож.1. Дубай

Прикол дня: єнот потоваришував із собакою (ВІДЕО)
Докладніше
09.10.2023 в 14:33
3379
0

Їх пов'язала зворушлива історія.

Днями було відкрито пам'ятник вандалам. Вандали в розгубленості: найкращі шутки
Докладніше
09.10.2023 в 13:55
1360
0

Карлсон уже дві години літав по кімнаті і кричав:

У сім'ї командувати має хтось одна! Смішні анекдоти для гарного настрою (ФОТО)
Докладніше
09.10.2023 в 11:54
1447
0

Дехто із задоволенням згадує помилки молодості… Декому за них соромно… А дехто з ними спить на одному ліжку все життя…

Безбаштові приклади подачі страв у кафе та ресторанах (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 11:08
957
0

Інтернет-користувачі продовжують ділитися дивними і божевільними прикладами страв, які їм подавали.Цікаво, як далеко зайде фантазія "креативників", які якось подумали, що традиційні тарілки треба залишити в минулому?

Смішні анекдоти на початку тижня
Докладніше
09.10.2023 в 09:55
9759
0

1. Думаю, чи не скоротити своє резюме до: "добрий працівник за ці гроші".2. Я вже другий тиждень ходжу до тренажерки...Два підходи до холодильника з 18 до 22 і один – рівно опівночі.3. - Бачив сьогодні вранці оленя дорогою на роботу!- Звідки ти знаєш, що він йшов на роботу?..4. 

Коли розмір має значення (фото)
Докладніше
09.10.2023 в 09:06
1535
0

Чергова колекція фотографій, дивлячись на які складається враження, що у нашій дійсності існує паралельний світ гігантів.

Демотиватори для настрою
Докладніше
09.10.2023 в 08:36
4495
0

У цьому випуску: про головну ознаку життя, про раптові морози наприкінці квітня, про довіру, про вчасно відкриті очі, про аналіз великих даних і багато іншого!

Названо вуглеводи, які провокують появу зайвої ваги
Докладніше
09.10.2023 в 07:53
540
0

Які вуглеводи краще вибирати?

Потішна реакція цуценя на драматичний сон (ВІДЕО)
Докладніше
09.10.2023 в 00:33
2734
0