Архів
Новини Звідусіль за 23 Грудня 2022
Ліжка – це просто зарядні пристрої для людей: забавні анекдоти на вечір (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 23:43
5276
0

Хлопці, зробіть мене, будь ласка, заступником міністра чого завгодно, мені чисто іпотеку закрити і все, я далі сам звільнюсь, обіцяю. Я все порахував, щоб закрити іпотеку мені на такій посаді потрібно 17 секунд.

Справжні оптимісти бачать наприкінці тунелю не лише Світло, а й Наташ: веселі жарти на вечір (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 22:34
5546
0

Вона вже півроку твердила "У мене є ти, а решта не рахується". Прийшов раніше з роботи, решта вийшла з ванної в моєму халаті.

eSIM — цифрова SIM-картка у вашому пристрої
Докладніше
23.12.2022 в 22:25
531
0

Аби повною мірою користуватися смартфоном та послугами мобільного оператора, необхідно придбати та вставити SIM-карту — про це знають всі власники гаджетів. Неважко простежити, як із плином часу сімки стають все меншими за розміром, і вже зараз її поступово замінює eSIM — зручна технологія, яка має вигляд маленького чіпу, вмонтованого прямо у смартфон.

Полісатин: що це за тканина та які властивості мають вироби з неї
Докладніше
23.12.2022 в 22:24
1070
0

Полісатин з'явився на ринку порівняно недавно. Тому багато споживачів не знають, для яких виробів найкраще підійде і як поводитися з ними. Крім того, не всім зрозуміло, чим матеріал відрізняється від сатину. Ті, хто вже знайомий з тканиною, відзначають її невибагливість та практичність. Крім того, вона має виражену глянсову поверхню. Розкриваємо основні властивості матеріалу. 

Чому варто купити в свою спальню ліжко з м'яким узголів'ям?
Докладніше
23.12.2022 в 22:23
804
0

Ліжко - меблі, які є втіленням затишку та привабливого дизайну інтер'єру будь-якої спальні. Стильне ліжко з м'яким узголів'ям  точно стане вдалим доповненням до будь-якої спальної кімнати. 

Британці розкритикували королівську ялинку (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 21:54
2500
0

Дев'ятиметрова ялинка на площі Королеви-Матері прикрашена ощадливими гірляндами на сонячних батареях, які ледве видно. Більше нічого на ній немає.

Фото без маски вже виглядає, як легка еротика: нові жарти на вечір
Докладніше
23.12.2022 в 21:06
2517
0

- Антоне, після того, що сталося між нами сьогодні вночі, ми маємо якось скріпити наші стосунки.

Сані та диліжанси: як подорожували українці понад сто років тому (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 20:35
2232
0

Мандри по суші були можливі лише кіньми, волами та пішки.

Сезонна депресія: як не стати жертвою «зимового блюзу»
Докладніше
23.12.2022 в 19:06
565
0

Депресія набуває різних форм: ситуаційну, атипову, хронічну, сезонну тощо.

А чим найлегше довести людину до сліз? - Сміхом: позитивні жарти, які подарують чудовий настрій
Докладніше
23.12.2022 в 18:37
4002
0

Перестаратися - це коли кількість випитого робить дівчину настільки красивою, що ти стаєш її недостойною.

Зима, як завжди, чекали, що похолодає, а воно взяло і подорожчало: свіжі позитивні анекдоти (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 17:06
9216
0

Тільки 10% людей вступають у дискусії зі своїми котами, решта 90% ще при здоровому глузді і прислухаються до їхніх порад.

Що я роблю на роботі? Щосили намагаюся не звільнитися: гуморні анекдоти та жарти (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 14:32
4
0

Спускається професор логіки в ліфті, ліфт зупиняється, людина, яка хоче увійти, запитує:

Ворожити по руці просто. Подивися на свою долоню. Якщо бачиш на ній гроші — все гаразд: веселі жарти на ранок (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 09:52
3
0

До деяких людей я ставлюся добре тільки тому, що чув про них багато гидот від людей, до яких я ставлюся погано.

Мережа здивував кіт із двома парами вух (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 09:08
1665
0

Кіт має дуже незвичайний вигляд.

Не чекай, поки настане щастя. Настань у нього сам! Жарти, які розвеселять (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 08:38
4
0

Соціальні мережі заблоковано на 2 години. На вулиці паніка люди безладно ходять вулицями зі своїми фотками і запитують один у одного: "Тобі подобається?".

Дієтолог назвала найкорисніший сезонний фрукт
Докладніше
23.12.2022 в 07:51
1366
0

Відмінне джерело віатмінів взимку.

Жити треба так, щоб твоїм ім'ям назвали синдром: ранкові анекдоти, які розвеселять (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 07:09
4
0

Сьогодні сходила до школи на батьківські збори. Сподобалося напуття доньки: "Головне, мамо, нікому там не вір!"

Знайдено найсонніший кіт у світі (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 06:38
2104
0

Кіт підкорив користувачів Instagram.

Вчительку філософії, що п'є, поважають усі мужики у дворі: анекдоти на ранок, які піднімуть настрій (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 05:25
4
0

Падаючі зірки - це недопалки, які ангели швидко викидають, поки Бог їх не спалив.

У чоловіків також є почуття! Наприклад, почуття голоду: веселі анекдоти (ФОТО)
Докладніше
23.12.2022 в 00:25
4
0

Підніміть собі, своїм близьким та друзям настрій із нашими новими жартами, які змусять сміятися до сліз.