Архів
Новини Звідусіль за 21 Грудня 2022
Прикро, коли приміряєш щось оверсайз, а воно тобі якраз: смішна добірка жартів (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 23:32
5544
0

Для підвищення рівня охорони здоров'я нехай випускники медвузів перші три роки лікують своїх викладачів.

Джерело вітамінів: нутриціолог розповіла, які овочі слід обирати взимку
Докладніше
21.12.2022 в 22:55
1310
0

Вибирайте сезонні продукти, щоб наповнити раціон вітамінами.

Ніщо так не розхитує нервову систему у понеділок, як усі: жарти, що заряджають позитивом на весь день
Докладніше
21.12.2022 в 22:08
1953
0

Я не кажу що ти жирна, просто якби сіренький дзига прийшов до тебе кусати за бочок, він би собі пащу розірвав.

Сторож складу біжутерії живе дуже бідно, але дуже гарно: найкращі анекдоти (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 20:52
9878
0

Цього літа найпопулярніша косметична операція — відновлення форми вушних раковин відстовбурчених від постійного носіння маски.

Мила, ти впала? - Ні, блін, різко лягла!: Ці смішні жарти піднімуть настрій на цілий день
Докладніше
21.12.2022 в 19:36
3216
0

- Ви взяли в нашій бібліотеці "50 відтінків сірого" та не повернули книгу у двотижневий термін.

Названий сік, здатний знизити тиск
Докладніше
21.12.2022 в 18:55
2949
0

Причина, через яку даний напій має таку дію, полягає у вмісті в ньому калію.

Незручно — це коли сусідські діти на тебе схожі: жарти для гарного настрою (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 16:51
6481
0

В одному місті хотіли зайнятися відновлюваною енергетикою, але потім від цих планів відмовилися тому, що, наприклад, зовсім не зрозуміло, як можна вкрасти паливо для вітряних електростанцій.

Українка з найбільшими у світі вилицями зважилася на ще одну операцію (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 16:08
4778
0

На цей раз Анастасія Покрещук вирішила збільшити груди.

Розбавте цей вечір яскравими фарбами: анекдоти, від яких ви будете сміятися
Докладніше
21.12.2022 в 15:38
2353
0

Думаю, що навіть якщо колись я житиму у величезному особняку, де в мене буде мегагардеробна в три поверхи, у мене все одно поряд з ліжком стоятиме стілець, на який я щодня звалюватиму весь одяг.

Лікар попередив про наслідки коронавірусу для здоров'я серця
Докладніше
21.12.2022 в 14:54
760
0

Посткоподібні хворі часто отримують судинні ускладнення.

Пожежний Ніконенко так розчарувався в людях, що пішов працювати до крематорію: анекдоти про пожежників (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 14:06
1728
0

Пожежу на заводі з виробництва свічок пожежники гасили у невимушеній, теплій, романтичній обстановці.

Всього два інгредієнти: як готувати салат, що знижує тиск
Докладніше
21.12.2022 в 12:51
982
0

Салат з огірками та часником допомагає знизити артеріальний тиск.

«Хвороби від нервів»: названі психосоматичні захворювання
Докладніше
21.12.2022 в 10:51
1858
0

Стрес може спричинити серйозні хвороби.

Жодний секс не зрівняється з почуттям, коли одягаєш носочки з батареї: вечірні жарти, які посміхнуться (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 10:05
2886
0

- Інші діти дражнять мене через моє ім'я. А мене лише назвали на честь прадіда.

У Нью-Йорку коти стали зірками показу мод (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 09:39
2232
0

Усі виручені від заходу кошти йдуть у фонд допомоги бездомним тваринам.

Якщо ви вдома носите спортивний костюм, все, що ви робите, автоматично вважається тренуванням: смішні анекдоти
Докладніше
21.12.2022 в 08:52
1930
0

Дивні люди. Маски вони вважають марними намордниками, а іконки в машині корисним оберегом.

У Нідерландах футбольний матч зупинила курка (ВІДЕО)
Докладніше
21.12.2022 в 08:13
5343
0

Гра довелося тимчасово зупинити.

Батько вісьмох доньок психанул і дев'яту назвав Серьогою: смішні анекдоти про стосунки у родині (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 07:34
3551
0

— Тату, — питає син, — а чи правда, що справжній чоловік має залишатися спокійним у будь-якій ситуації?

Дівчата, пам'ятайте: під час дієти сало треба їсти без хліба! Анекдоти для тих, хто худне до літа (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 06:43
5450
0

Всю ніч вона стогнала в подушку і знемагала від нестерпного бажання. Сон був тривожний і уривчастий. До закінчення дієти залишалося дві години.

Не прогулюй роботу – начальство може помітити, що без тебе краще: позитивні жарти на вечір (ФОТО)
Докладніше
21.12.2022 в 01:22
2261
0

Хто після розставання більше не моніторить колишніх і не стежить за їхніми життями, той навіть крутіший за героїв бойовиків, які не обертаються на вибух.

Алла Пугачова закрила свій останній бізнес у РФ
Докладніше
21.12.2022 в 00:40
1442
0

За допомогою цієї компанії знаменитість проводила концерти та продавала речі власного бренду.