Архів
Новини Звідусіль за 24 Грудня 2022
Для нормального відпочинку мені потрібно спати 8 годин на день, і стільки ж уночі: смішні анекдоти (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 23:53
5
0

Кроти на дачі замучили, перерили всю ділянку. Газон не виходить, доріжки провалюються, коротше — жерсть! Тут зайшов до "Ікею" і читаю напис біля входу: "Ікея, утилізуючи батарейки, врятувала 1 700 000 кротів". Перша думка: "Так ось, млинець, хто їх розводить!"

У Бердянську сім'ям загиблих росіян пропонують патріотичні труни зі знижкою (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 23:07
3142
0

В окуповану Бердянську ритуальники розробили спеціальну лінійку трун

Хто твої батьки? - Творці досконалості: гуморні жарти на вечір
Докладніше
24.12.2022 в 22:36
5
0

Оголошення в під'їзді: "Шановна сусідка з шостого поверху! Перестаньте, будь ласка, так кричати ночами. Я була з вашим чоловіком - нічого особливого".

ЗСУ висміяли поїздку Шойгу на фронт до України: цей візит мінус для росіян (ВІДЕО)
Докладніше
24.12.2022 в 21:34
3165
0

Інформація про візит глави міноборони РФ Сергія Шойгу на позиції росіян на окупованій території України потребує підтвердження. І навіть якщо він справді там був, то це скоріше мінус для його воїнів.

Старий Новий рік святкують ті, хто вижив після Нового року та Різдва: анекдоти, які посміхнуться
Докладніше
24.12.2022 в 20:53
4893
0

Гарні у нас традиції. Якщо ти щось із задуманого не встиг зробити до Нового року, тобі даються два тижні на другу спробу.

Актор із Зоряних війн повідомлятиме про сигнали повітряної тривоги (ВІДЕО)
Докладніше
24.12.2022 в 20:05
645
0

Знаменитість є послом платформи UNITED24 та займається збиранням коштів на дрони для українських захисників.

Опишіть свою зовнішність. - Звикнути можна! Смішні жарти на вечір для підняття настрою (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 19:38
2
0

Якщо ви з тещею живете душа в душу, якщо вона може серйозно поговорити з вами про політику, про рибалку, про спорт, якщо в суперечках із дружиною завжди приймає ваш бік, якщо не буркотить, коли ви випили — придивіться уважно: може, це тесть ?!

Samsung знову висміяла Apple (ВІДЕО)
Докладніше
24.12.2022 в 18:52
1331
0

Samsung   не стала проходити повз тему Чемпіонату світу з футболу 2022 року. У той же час компанія не пропустила можливість посміятися над своїм головним конкурентом в особі   Apple  .

Чоловікам не зрозуміти, яке це щастя — влізти в минулорічну сукню! Анекдоти, які розсмішать (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 18:06
2
0

У мене вдома завжди є кульки, надуті гелієм, тож якщо мені дзвонять з колл-центру, то я беру якусь кульку, роблю з неї глибокий вдих і відповідаю: "Мами з татом немає вдома".

В Одесі працівники ДСНС знімали з дерева чоловіка, якого кохана не пустила через вікно (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 17:37
1575
0

Мережею поширюється ролик, у якому чоловік не може злізти з дерева, на яке заліз, щоб потрапити до коханої.

Я не проти іронії, але фраза "Доброго ранку" - це перебір: жарти, які не залишать у поганому настрої
Докладніше
24.12.2022 в 16:34
3
0

Чоловік приходить додому, і дружина йому одразу ліпить у табло. Чоловік:

Що потрібне для скандалу? Нічого та дружина! Веселі анекдоти на вечір (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 15:52
1
0

Якщо у чоловіка другий день температура 37, починайте обговорювати з ним дизайн пам'ятника та музику, яка звучатиме у жалобному залі.

У США ведмідь залишив птахів без їжі (ВІДЕО)
Докладніше
24.12.2022 в 13:39
1033
0

Його акробатичні маневри зняли на відео.

Дві речі ніколи не зрозуміти іноземцям: Старий Новий рік і недоперепив: анекдоти для гарного настрою (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 12:53
6060
0

– Дідусь Мороз, будь ласка, подаруй мені на Старий Новий рік – старий курс долара.

Не відкладайте нічого на завтра - кладіть на все вже сьогодні: жарти на день
Докладніше
24.12.2022 в 11:44
3
0

Поки він спав, я встала і приготувала йому сніданок... з'їла його і заснула знову... Він так і не дізнався, яка я дбайлива.

ДБЖ і резервне живлення від батареї: в чому відмінність
Докладніше
24.12.2022 в 11:26
1150
0

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) має кілька інших назв — джерело резервного живлення, безперебійник, УПС (англ. UPS — Uninterruptible Power Supply), безперебійний блок живлення, а іноді його називають батареєю резервного живлення. Тут закрадається помилка, тому що батарея резервного живлення та ДБЖ не одне й те саме.

Тільки тато може заснути під телевізор і прокинутися, якщо його вимкнути: ці анекдоти піднімуть настрій на цілий день
Докладніше
24.12.2022 в 09:53
4
0

Всі дуже дивуються з того, що я не курю і не п'ю, питають чому, а я відповідаю: "Так вийшло, брате, зв'язалася з гарною компанією в молодості, а потім пішло-поїхало: гімназія, університет, нормальна робота".

Alyosha висловилася про зрадників, які живуть в Україні (ВІДЕО)
Докладніше
24.12.2022 в 08:44
2163
0

З початку війни виконавиця разом із дітьми поїхала до США, а її чоловік пішов на фронт парамедиком.

Соціологи з'ясували, що 98% людей, які говорять "Доброго ранку!", брешуть: ранкові анекдоти (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 06:41
8171
0

- Мамо, що робити? Чоловік мені дитину віддає тільки на годування, сам купає, гуляє, вночі хитає, синові ще місяця нема! Дитину майже не бачу, що робити з чоловіком?

Будні мам у прикольних коміксах (ФОТО)
Докладніше
24.12.2022 в 01:32
1680
0

Багатьом вони будуть знайомі.