Архів
Новини Звідусіль за 18 Жовтня 2022
Американець відтворив весь всесвіт у Minecraft (відео)
Докладніше
18.10.2022 в 23:34
600
0

Хлопець створив чорні дірки, зірки та галактики за допомогою свого настільного комп'ютера.

Ніхто так добре не розуміє жінку, як ніхто: кумедні жарти про дам
Докладніше
18.10.2022 в 22:55
1704
0

— У чому різниця між чоловіком та дорогою прикрасою?

Медики розповіли, як розпізнати діабет другого типу
Докладніше
18.10.2022 в 22:06
667
0

Поколювання та оніміння в ногах – тривожна ознака.

Патологоанатом помер, але все одно поїхав на роботу: кумедні анекдоти, які посміхнуться (ФОТО)
Докладніше
18.10.2022 в 20:52
1483
0

Представляємо вашій увазі добірку жартів про морг та патологоанатомів.

Чоловік – це тимчасово, а ось колишній чоловік – це назавжди: смішні жарти про ексів
Докладніше
18.10.2022 в 19:35
2243
0

Смішні анекдоти про стосунки між колишніми на кілька хвилин повернуть нас у мирний час. Читайте та посміхайтеся!

Де шукати вітамін С: сім головних продуктів
Докладніше
18.10.2022 в 18:53
408
0

Цитрусові – не єдине джерело.

Москва, повітряна тривога! Все в Мавзолей!: свіжі жарти про путін і росію (ФОТО)
Докладніше
18.10.2022 в 18:06
1889
0

Найкращі жарти про кривавого диктатора путін і росію.

Наталія Могилевська показала, як над її будинком пролетів іранський дрон (ВІДЕО)
Докладніше
18.10.2022 в 17:38
981
0

Внаслідок сьогоднішнього ворожого удару по Києву загинуло троє людей, 19 вдалося врятувати з-під завалів.

Сімейне життя - це змагання з перетягування зарплати: прикольні жарти про сім'ю
Докладніше
18.10.2022 в 16:08
1034
0

Близькі люди потрібні, щоб увечері на кухні разом ненавидіти роботу, навчання, ситуацію в країні та всяких поганих людей.

Папуга врятував життя господареві, який ледь не загинув у нічній пожежі
Докладніше
18.10.2022 в 15:38
748
0

Його звичка багато говорити була корисною.

Принісши на урок ботаніки татов гербарій, Вовочка отримав свій перший термін: жарти, які посміхнуться (ФОТО)
Докладніше
18.10.2022 в 13:34
1814
0

Відомо, що найкращий захист – це напад. За цим принципом Вовочка, що запізнився, увірвався до класу з фразою: "Ви що тут взагалі всі очманіли?!"

Прикольні демотиватори
Докладніше
18.10.2022 в 13:00
1347
0

Чергова порція демотиваторів на будь-який смак всім читачам.

Приголомшливі будинки та інтер'єри, в яких хотілося б жити кожному
Докладніше
18.10.2022 в 12:30
1787
0

Кожна людина має свої переваги у всьому: в їжі, в одязі, музиці, в інтер'єрі. Тому дизайнери в різних областях створюють величезну різноманітність того, що може задовольнити різні смаки. Те саме стосується і дизайнерів інтер'єрів, які створюють затишне житло на будь-який смак. Впевнені, у цій фотоколекції ви побачите те, що підходить саме вам!

Невдалий день у картинках
Докладніше
18.10.2022 в 12:00
971
0

Невдачі і неприємності вриваються в життя людини, не питаючи дозволу, тому вона найчастіше стикається з ними віч-на-віч без підготовки. Ми намагаємося виступати в ролі методичного матеріалу, який знайомить з потенційними ситуаціями, що сталися в житті інших людей, щоб ви знали про всі нюанси поганого настрою пані Фортуни!

Два острови, що знаходяться всього майже за 4 км один від одного, мають різницю в часі 21 год.
Докладніше
18.10.2022 в 11:30
1370
0

Острови Діоміда, два невеликі острови в Беринговому морі, відомі як одне з кількох місць, де можна подорожувати в часі. Ну, чи щось таке... Лінія зміни дати — це умовна лінія, яка проходить від полюса до полюса через середину Тихого океану, відзначаючи різницю між календарними датами. Перетинаючи цю уявну лінію зі сходу на захід, потрібно перевести годинник на день вперед, а при перетині із заходу на схід — на день тому. Лінія зміни дати тягнеться з Північного до Південного полюса, але вона пряма, а зигзагоподібна залежно від різних політичних  кордонів . Так вийшло, що вона проходить саме між островами Діоміда в Беринговому морі, що дозволяє подорожувати в часі (щось подібне до цього), просто долаючи відстань всього 3,8 км.фото: odditycentral.com Ці два острови знаходяться не лише в різних країнах і на відстані трохи менше 4 км, а й у різних часових поясах із різницею о 21 год. Коли на американському Малому Діоміді (о. Крузенштерна) опівдні четверга, на російському Великому Діоміді (о. Ратманова) — 9 ранку п'ятниці. Оскільки ці два острови розташовані один від одного всього за кілька кілометрів, ви можете побачити один острів з берега іншого, що технічно означає, що ви можете заглянути в майбутнє або в  минуле . Зазвичай, щоб дістатися з одного острова на інший, потрібно плисти, але в зимовий час між ними утворюється крижаний міст, що дозволяє пішки діставатися одного до іншого. На жаль, це легше сказати, аніж зробити.

Пост гарного настрою (фото)
Докладніше
18.10.2022 в 11:00
1344
0

Поспішаємо поділитися з вами гарним настроєм у добірці свіжих фото-приколів та картинок! У цьому випуску: Термінатор проти Чака Норріса; приколи для масляної; заповідь голодного туриста; трошки про бодіпозитив; стрімка мандаринка; перцевий букет; камінь у формі серця; великий суші-торт; прикольні фото братів наших менших та інші веселухи-приколюхи.

Анекдоти дня
Докладніше
18.10.2022 в 10:30
1055
0

1. Зима закінчилася. До весни лишився десь місяць. 2. Половина людей у ​​світі доводить справу до кінця, половина не... 3. Мотоцикліст, що ідентифікує себе як велосипедист, встановив новий світовий рекорд у велоспорті. 4. Питання на автомобільному форумі: «Підкажіть, де можна встановити газ на Теслу?» 5. 6. - Здрастуйте! Це міністерство добра та взаєморозуміння? - Пішов нафіг, у нас обід. 7. Лазив по сайтах у пошуках роботи, і постало питання: косар зелені – це посада чи розмір зарплати? 8. - Вважати вмієш? – Ну, вмію. – Вважай, що нічого не було. 9. - Пробував на одній руці віджиматися? - Ага. - Спина не хрумтіла? - Ні, ніс хворів. 10. 

Фотограф зробив чарівні фотографії світлячків, що висвітлюють японський ліс (фото)
Докладніше
18.10.2022 в 10:00
1304
0

Існує лише кілька речей, які є більш чарівними, ніж вид крихітного світлячка, що висвітлює ніч своїм чарівним люмінесцентним світлом. А якщо уявити, що їх сотні та тисячі, то ефект просто приголомшливий!У розпал сезону світлячків у Японії, який називається "хотару" і випадає приблизно на червень та липень, щасливому мандрівнику надається рідкісна можливість побачити це неймовірне видовище.Російський пейзажний фотограф Даніел Кордан ( Daniel Kordan ), який давно зачарований красою природи, мав рідкісну можливість особисто побачити це захоплююче видовище.

Хочу хочу хочу
Докладніше
18.10.2022 в 09:00
1358
0

Якби людина мала можливість купувати все, що вона хоче, у світі, швидше за все, не вистачало місця, де все це можна зберігати. Тому, може, й добре, що деякі речі надто дорогі чи рідкісні, щоб їх міг купити будь-який бажаючий?

Майже вийшло (фото)
Докладніше
18.10.2022 в 08:30
1380
0

Як часто у своєму житті ви згадуєте Вовку у Тридев'ятому царстві з його коронною фразою: "І так зійде"? Дивлячись на ці фотографії, її хочеться вимовляти щоразу!

Коньяк 100-річної витримки: правда чи вигадка (фото)
Докладніше
18.10.2022 в 08:00
1279
0

Коньяк може бути різної витримки: 3, 4, 5,  6 років  та більше. Це впливає і на смак напою, і його вартість.

Твій характер за твоїм улюбленим алкоголем
Докладніше
18.10.2022 в 07:30
1140
0

Розповідаємо про характер людини за його улюбленим напоєм. Ми помітили, що ті, хто віддає перевагу пиву, сильно відрізняються від тих, хто обирає, наприклад, коньяк. У цій статті вирішили поділитись своїми спостереженнями.

Архітектори створили химерну "село" на деревах у Ханчжоу
Докладніше
18.10.2022 в 07:00
1502
0

Багато хто з нас у дитинстві лазив по деревах і влаштовував там собі імпровізовані будиночки. Для тих, у кого це кохання з часом не пройшло, компанія WH Studio побудувала цілу "село" на деревах у мальовничому місці в провінції Ханчжоу, Китай. Вона спроектована так, щоб зливатися з навколишнім краєвидом. Доріжки, платформи та будиночки є частиною вертикального ландшафту, завдяки чому у гостя створюється відчуття, що він буквально підіймається на дерево.

Названо найкориснішу каву для здоров'я серця та судин
Докладніше
18.10.2022 в 06:49
1820
0

Регулярне вживання 1-2 чашок чорної кави без цукру та вершків має позитивний вплив.

Кардіограма - це лист, написаний серцем: забавні анекдоти про медицину
Докладніше
18.10.2022 в 05:42
3044
0

Людина, яка сказала "серцю не накажеш", явно не чула про дефібрилятора.

Вчив з донькою уроки… Гірше тільки з дружиною клеїти шпалери: прикольні анекдоти про спадкоємиць
Докладніше
18.10.2022 в 02:39
3353
0

– Переконала нашу восьмирічну дочку, що ненавиджу звук пилососу. Тепер вона починає пилососити щоразу, коли злиться на мене.