Архів
Новини Звідусіль за 12 Жовтня 2022
Ротару відреагувала на масований удар Росії (ФОТО)
Докладніше
12.10.2022 в 23:53
1554
0

Виконавиця практично не говорить про війну у нашій країні. Іноді вона публікує кадри руйнувань.

Щоб перемогти армію Росії, треба її спочатку наздогнати...: свіжі жарти на злобу дня (ФОТО)
Докладніше
12.10.2022 в 23:06
9044
0

- Ну, все ... Треба швидше перемагати. Я не можу більше ховатись у підвалі. Мені нема місця. Там картопля та консервація.

Любителі гри у хованки зі світу свійських тварин (ФОТО)
Докладніше
12.10.2022 в 21:53
1108
0

Домашні улюбленці, як відомо, люблять грати. Вони із задоволенням переймають звички своїх господарів. І якщо їм здається, що господар, йдучи в іншу кімнату, від них ховається, то вони із задоволенням пограють із ним у хованки навіть тоді, коли він цього не знає.

Головний кіт Британії воював з лисицею в резиденції Ліз Трасс (ВІДЕО)
Докладніше
12.10.2022 в 21:04
1336
0

Тварина "охороняє" офіс прем'єр-міністра вже десять років поспіль. Він пережив чотирьох керівників.

Маша Єфросиніна запустила флагманський проект для допомоги підліткам
Докладніше
12.10.2022 в 19:02
650
0

Навчання для тих, хто втратив житло та змушений з нуля будувати своє життя в іншій області, буде безкоштовним.

Прикольні коментарі із соцмереж, які викличуть посмішку (ФОТО)
Докладніше
12.10.2022 в 18:35
1893
0

Чергова порція скріншотів із соціальних мереж зі смішними коментарями Інтернет-користувачів.

Собака не втратив можливості скупатися в бруді: кумедне відео
Докладніше
12.10.2022 в 17:53
5232
0

Хазяїн зіштовхнувся зі смішною ситуацією з несмішними наслідками.

Прикольні коментарі та СМС-діалоги (ФОТО)
Докладніше
12.10.2022 в 17:05
6200
0

Чергова добірка скріншотів із соціальних мереж для вашого чудового настрою!

Стівен Кінг відреагував на вибух на Кримському мості
Докладніше
12.10.2022 в 16:35
941
0

Знаменитий письменник із початку повномасштабного російського вторгнення висловлює підтримку Україні.

Все, що хочеться вранці кожному українцю – це чашка кави та якась катастрофа в Росії: смішні жарти на злобу дня (ФОТО)
Докладніше
12.10.2022 в 15:03
2485
0

До вашої уваги — анекдоти, меми та смішні картинки про те, як українці сприймають росію, росіян та їхнього "фюрера". Ну і плюс трохи позитивних жартів про самих українців та їхню волю до перемоги.

Jerry Heil оригінально привітала Путіна з днем ​​народження (ВІДЕО)
Докладніше
12.10.2022 в 14:34
1116
0

Артистка виконала композицію, в якій повідомила, що президент Росії залишився ще не довго.

Виявилося, здалося
Докладніше
12.10.2022 в 13:00
1297
0

Чергова колекція фотографій, під час перегляду яких очі можуть зіграти з вами злий жарт!

Люди, які забули про всіх (фото)
Докладніше
12.10.2022 в 12:30
1524
0

Товариші! Серед нас є товариші, які нам зовсім не товариші!

У паралельному всесвіті світових брендів (фото)
Докладніше
12.10.2022 в 12:00
966
0

Хитрозроблені розумники, які бажають наживитися на неуважності покупців та популярності відомих брендів, не перестають фонтанувати абсурдними логотипами та назвами товарів.

Унікальне озеро в Дубаї у вигляді двох сердець, що переплітаються (фото)
Докладніше
12.10.2022 в 11:30
2928
0

Озеро Любові - це штучне озеро у формі серця, яке знаходиться в пустелі недалеко від Дубая, і, можливо, є однією з найбільш вражаючих визначних пам'яток для закоханих пар, що подорожують Близьким Сходом. Від Пальмових островів до найвищих хмарочосів, в Дубаї немає браку пам'яток, відомих на весь світ, проте в пустелі, на околицях самого густонаселеного міста Об'єднаних Арабських Еміратів, є ще багато чудових місць, які можна відкрити для себе. Одним із таких місць є прихована перлина - штучне озеро під назвою "Озеро Любові". Насправді, технічно це два озера у формі переплетених між собою сердець, розташованих поблизу оази Аль-Кудра (Al Qudra Oasis). Озеро площею колосальні 550 000 кв. метрів видно навіть із космосу.фото: YouTube Розташоване на значній відстані від міської території, озеро Любові є справжньою оазисом, оточеним пустелею, що тягнеться до самого горизонту. Можна тільки уявити, скільки часу, зусиль та фінансів було вкладено у створення такого місця в реальності, особливо з урахуванням сотень тисяч різновидів чагарників, понад 16 тисяч  дерев  та тисяч барвистих квітів, крім самого озера.фото: fazza_fanzs/Instagram Озеро Любові було відкрито для відвідувачів у листопаді 2018 року, а після того, як наслідний принц Дубая, шейх Хамдан ібн Мохаммед Аль Мактум, поділився у своєму Instagram-акаунті аерофотознімком озера з підписом "Всем вам" загальну увагу.

Небагато фотографій: вид зверху
Докладніше
12.10.2022 в 11:00
1868
0

Запрошуємо вас на чергову віртуальну екскурсію різними місцями світу, яка покаже вам нашу планету з незвичного для людини ракурсу — з повітря.1. Дерево, що впало поперек невеликого струмка після рясного снігопаду в регіоні Таунус неподалік Франкфурта, Німеччина, 26 січня 2021 р. (фото: Michael Probst/AP Photo)2. Пташиного польоту на мешканців села, що годують качок на качиній фермі в окрузі Хуайань, провінція Цзянсу, Китай, 23 січня 2021 р. (фото: Wang Kaicheng/VCG via Getty Images)

Кілька разів, коли колективний розум допоміг людям дізнатися, що вони знайшли (фото)
Докладніше
12.10.2022 в 10:30
1642
0

Учасники Reddit-спільноти  "Що це за річ?"  продовжують ділитися своїми питаннями, припущеннями та відповідями, допомагаючи розібратися у різноманітті предметів та об'єктів, призначення яких часом буває справжньою загадкою для багатьох. 1. "Що це за штука? Тверда сталь, довжиною майже з мізинець, важить приблизно близько фунта (454 г)"Відповідь: Це свинцева виска, балансир. 2. "Знайшов це в сараї будинку, що орендується нами... Отвір на пальці і зверху. З маленькою ручкою. Усередині порожнина — як труба. Для чого це використовується?"Відповідь: Це олійна лампа. 3. "Що це за штука? Виявив на стіні англійського будинку, гадаю, вікторіанської епохи".

Анекдоти для настрою
Докладніше
12.10.2022 в 10:00
4963
0

1. Субота і неділя – це два дні, коли можна прокинутися раніше і заткнути рота набридлому будильнику! 2. Мозок людини влаштований дивним чином. Він працює постійно з моменту народження до моменту покупки смартфона. 3. Їдальня. Графік роботи: з 10 до 20. Обід з 13 до 14. 4. Москвич потрапив у Делі та взяв напрокат машину. За годину їзди, обурений, він зупинився біля поліцая: - У багатьох країнах автомобілі рухаються праворуч дороги, в деяких - лівою. А де належить їздити у вас? - Там, де тінь, - ліниво відповів поліцейський. 5. 6. – А я розводжу людей. - Шахрай, чи що? - Ні, таксист. 7. - Чому пасічник, коли збирає мед, одягає на голову сітку? - Якщо його бджоли потім впізнають, то йому хана. 8. Листування: - Превед, угоди, хто я? - Зважаючи на все, чемпіон світу з російської мови без правил? 9. Будь-яка жінка знає, що немає нічого кориснішого в господарстві, ніж чоловік, який відчуває свою провину. 10. Думки про те, що треба сісти на дієту, приходять зазвичай після ситного обіду і зникають за півгодини до вечері... 11. 12. У тролейбусі літня жінка намагається поступитися місцем дуже худому молодому чоловікові: - Присідай бідненький, ти що ж худий такий? Хворієш чи що? - Ні дякую. Студент я. 13. Тест на порядність. Вставте відсутні букви в слово: .. У .. НЯ. Якщо у Вас вийшло "КУХНЯ", ви – порядна людина. 14. В Америці завжди гостро стояла проблема нелегальних мігрантів. Запитайте будь-якого індіанця, чи він підтвердить. 15. - Я собі хлопця знайшла, але він такий некрасивий, і в ліжку ніякий, але грошей у нього - сила-силенна. - То ти собі не хлопця знайшла, а роботу... 16. 

Свіжих демотиваторів порція
Докладніше
12.10.2022 в 09:30
2326
0

Щоденна збірка прикольних демотиваторів на будь-який смак для всіх читачів! Сьогодні у випуску: про незвичайну ватерлінію, про перетворення продуктів, про котячі лапки перед обідом, про челябінський спосіб пити чай, про каток, що втомився, і багато іншого!

Двійники знаменитостей (фото)
Докладніше
12.10.2022 в 08:30
4760
0

Британська агенція талантів  Lookalikes  спеціалізується на пошуках двійників знаменитостей та організації заходів за їх участю. У їхній онлайн-галереї можна побачити понад 1000 "якісних" двійників з усього світу, один в один схожих на відомих осіб зі світу кіно та телебачення, спорту, політики, музики, з художньої літератури, Голлівуду і навіть королівської родини. Ліва (верхня) фотографія - справжня знаменитість, решта - її двійники.Анджеліна Джолі та Бред ПіттАнгела Меркель

Емоції та настрій у фотографіях
Докладніше
12.10.2022 в 08:00
2297
0

Пропонуємо до вашої уваги чергову колекцію фотографій, перегляд яких занурює в океан емоцій та різних відтінків настрою!

Дива у фотографіях
Докладніше
12.10.2022 в 07:30
1244
0

Ви знаєте, навіщо може знадобитися в'язана маска на все обличчя, як виглядає Бетмобіль Бетмена, що погладшав, і як впливає на швидкість друку клавіатура з сиру? Після перегляду цієї колекції фотографій ви знайдете відповіді на запитання, але не все!

Анна Кошмал показала гнівні повідомлення від зірки Сватів (ФОТО)
Докладніше
12.10.2022 в 05:44
2291
0

Більшість російських акторів із серіалу Свати підтримують криваву політику глави Кремля.

Юрій Великий зробив нову пародію з Володимиром Золкіним (ВІДЕО)
Докладніше
12.10.2022 в 02:13
9072
0

Актор разом із Анастасією Оруджовою та Володимиром Золкіним зробили пародію на телефонну розмову полоненого російського агресора з дружиною.

Охоронець Louis Vuitton потрапив у скандал, вдаривши дитину по обличчю (ВІДЕО)
Докладніше
12.10.2022 в 01:06
855
0

Хлопчик хотів зробити селфі під час того, як у музеї проходив закритий Тиждень моди.