Архів
Новини Звідусіль за 17 Жовтня 2022
Я так кльово співаю, що сусіди починають аплодувати батареєю: веселі жарти для гарного настрою
Докладніше
17.10.2022 в 23:38
3080
0

— Васю, а що це сусідські кури перестали ходити в наш город?

Вчені пояснили, чому жінкам схуднути складніше, ніж чоловікам
Докладніше
17.10.2022 в 21:06
1526
0

Дослідження вчених показало цікаві результати.

Споконвічні російські землі — це два метри вглиб...: нові анекдоти про путін і росіян
Докладніше
17.10.2022 в 19:54
1898
0

У путіна запитали: Коли він давав присягу, обіймаючи пост президента, чи точно він клав саме руку на Конституцію…

Захисники Азовсталі відкривали матч Шахтар-Динамо (ВІДЕО)
Докладніше
17.10.2022 в 19:04
1306
0

Перший удар по м'ячу у зустрічі Шахтар-Динамо зробив захисник Азовсталі Діанов, а Пташка заспівала гімн.

Якщо хтось поклав око на наші землі, то це око зайве! Нові анекдоти на злобу дня (ФОТО)
Докладніше
17.10.2022 в 18:35
1631
0

Дай чоловікові рибу, і він буде ситий один день. Дай йому навушники, і він буде 24 години слухати "Доброго вечора!"

З'явилися фото "примари Вінниці"
Докладніше
17.10.2022 в 17:53
1823
0

Пілот 12 жовтня збив над Вінниччиною п'ять "шахідів" та дві крилаті ракети. Коли літак зазнав пошкоджень, льотчик зумів відвести його від міста.

Бісить, коли в душі п'ятниця, а на подвір'ї понеділок: прикольні жарти цього дня (фото)
Докладніше
17.10.2022 в 16:33
6056
0

Пропонуємо вам посміятися з жартів про понеділок, який у народі називають найважчим днем ​​тижня.

Не откладывай на завтрак то, что можешь съесть на ночь: новые уморительные шутки
Докладніше
17.10.2022 в 15:54
4935
0

В активном поиске я бываю только часа в 3 ночи. У холодильника…

Небагато мемов (фото)
Докладніше
17.10.2022 в 15:00
1903
0

Небагато веселих картинок для підняття настрою.

Анекдоти понеділка
Докладніше
17.10.2022 в 14:30
2021
0

1. Панда протягом доби їсть у середньому 12 годин. Людина в режимі самоізоляції їсть, як панда. Тому те, що відбувається, називається пандемія. 2. Питання, яке не дає мені спокою: Болгарський перець у Болгарії теж називають болгарським чи він там просто перець? 3. Ідуть вулицею дід із онуком. Бачать учительку. Дід каже: - Ховайся, ти ж не пішов до школи сьогодні. - Це ти ховайся: я сказав, що ти помер. 4. 5. - Лікарю, я хочу пухкі губи, ніс поменше, вії довгі, волосся випрямити і в платинову блондинку пофарбувати. - Добре. Записую: "Як у всіх". 6. Я так шкодую, що ми народилися надто пізно, щоб стати піратами, і зарано, щоб стати космічними піратами. 7. - З 8 Березня, зі святом весни! Нехай у твоєму житті завжди буде весна! - Бруд, авітаміноз та депресивні думки? Дякую!!! 8. - Цілечко, я по тобі так скучив! - Сьомочко, ми ж сьогодні, таки... вже добре бачилися. - Цілечко, у мене молодий організм, він таки може нудьгувати двічі на день... 9. 

30 цитат про вино
Докладніше
17.10.2022 в 14:00
2289
0

Провину присвячено чимало висловлювань великих людей. Вино лають, вино вихваляють, з нього жартують, але нікого цей напій не залишає байдужим. Нижче ви можете познайомитися з найвідомішими висловлюваннями про вино.

Алкогольні уподобання великих письменників (фото)
Докладніше
17.10.2022 в 13:00
1458
0

Ні для кого не секрет, що багато видатних творчих людей, а особливо письменників і художників, для кращої творчості любили пропустити келих  віскі  або власного придуманого коктейлю. Деякі тільки завдяки алкоголю могли відчувати присутність музи і починати писати і творити...

Життя не балувало цього кота, доки він не зустрів СВОЮ людину. Погляньте на його неймовірне перетворення!
Докладніше
17.10.2022 в 12:30
2352
0

Джеймс Р. Джонс (James R. Jones) - фотограф на пенсії, який мешкає в Японії. За його словами, його життя - це 5 врятованих кішок і чудова дружина. Чатаро (Chataro) з'явився біля їхнього будинку 4 роки тому. Кіт був весь у бліхах та кліщах. Він був так сильно заражений коростою, що його шкіра стала твердою, як камінь. Виявилося, що у кота до того ж котячий лейкоз, а також важкі інфекції в одному оці та кількох зубах. Чатаро переніс операцію через свої неправильно зростаючі зуби та інфекції в них, але, хоча йому досі все ще потрібно капати очі щодня, найскладніше вже позаду.Чоловік думав, що кіт ніколи не зможе жити з людьми, бо життя його неабияк потріпала, але, на щастя, помилився. Чатаро виявився дуже люблячим і милим котом, який, за словами Джеймса Р. Джонса, може виграти олімпіаду з муркотіння. Джеймс Р. Джонс працює з дому, тому вони з котом завжди разом в одній кімнаті, де Чатаро сидить на столі, дивлячись на свого господаря, і час від часу підіймається йому на коліна, коли думає, що тому потрібна перерва або що в нього є шанс випросити смакота. "Перефразуючи Джона Леннона, все, що нам потрібно, - це любов і медичний догляд на деякий час. Чатаро виглядає найщасливішим котом, якого можна побажати, і від усвідомлення цього моє серце ширяє", - пише Джеймс Р. Джонс.

24 людини, які тільки мають знайомство з хорошим перукарем (фото)
Докладніше
17.10.2022 в 12:00
1446
0

Якщо не пробувати і не шукати хорошого майстра, то можна все життя проходити так. Сподіватимемося, що найближчим часом усім цим людям посміхнеться успіх, і вони зустрінуть свого перукаря, який зуміє приховати недоліки і підкреслити переваги їхньої зовнішності!

Моряк берегової охорони Таїланду врятував з тону судна чотирьох кішок, переправивши кожну на спині в безпечне місце
Докладніше
17.10.2022 в 11:30
1074
0

Днями біля північного узбережжя острова Ка Данга, провінція Сатун, Таїланд, на рибальському судні Bamon Sin Nava почалася пожежа, внаслідок якої судно було сильно пошкоджене та почало тонути. На кораблі перебували загалом 8 членів екіпажу (3 громадяни Таїланду та 5 громадян М'янми) …і, як потім виявилося, 4 кішки. Оперативний підрозділ берегової охорони Військово-морських сил Таїланду розпочав рятувальну операцію, і всі рибалки були благополучно підняті на борт катера, що прибув.

Смішні анекдоти для гарного настрою (фото)
Докладніше
17.10.2022 в 11:30
2429
0

1. - Щоразу, коли ми лаємося, моя дружина перетворюється на історичку. - Може істеричку? – Ні. Вона нагадує всі мої помилки з точними датами та часом... 2. Найважче на співбесіді — коли запитують: «У вас є запитання?», не відповісти «Можна я вже піду додому?» 3. Вчені виявили нігерійський штам коронавірусу. Він такий самий, як і звичайний штам коронавірусу, але при цьому представляється принцом і просить перевести гроші на картку. 4. 5. - Моя дружина попросила перерахувати поіменно всіх моїх сексуальних партнерів за все життя. Тепер я розумію, що мені треба було зупинитися, коли назвав її ім'я... 6. Іра так сильно збільшила губи, що на вуса перестали звертати увагу. 7. Після свят дві біди – це дзеркало і ваги... 8. - Лікарю, коли я ось у цьому місці торкаюся плеча, воно дуже сильно болить. - Не торкайтеся його в цьому місці. Із вас 5000 рублів. 9. - Лікар сказав, що в мене вроджені здібності до гірськолижного спорту. - А в чому це виявляється? - Кістки швидко зростаються! 10. 

Фу, яка гидота, ці ваші вісім ранку! Веселі жарти про ранні підйоми (ФОТО)
Докладніше
17.10.2022 в 09:35
2146
0

Ранок має бути добрим, тож прокинувшись, я перекинувся на інший бік і знову заснув.

Клички знялися у футболках із зображенням уцілілого столичного мосту (фото)
Докладніше
17.10.2022 в 08:56
1158
0

Зіркові родичі символічно заявили, що для того, щоб вистояти потрібно просто не впасти.

Мопс-паркурник став новою зіркою Мережі (ВІДЕО)
Докладніше
17.10.2022 в 08:08
664
0

Спритність та кмітливість собаки підкорила користувачів Мережі.

Всесвіт постійно розширюється, тому що всі хочуть бути подалі від Росії: нові жарти на злобу дня
Докладніше
17.10.2022 в 07:33
13556
0

Добірка "народної творчості", яка змусить усміхнутися навіть у такі важкі часи.

Я людина проста - побачив таргана, зібрав речі, переїхав: веселі жарти про набридливих шкідників (ФОТО)
Докладніше
17.10.2022 в 06:37
2209
0

Коли вранці чистила зуби, у раковину впав тарган. З одного боку, я розуміла, що він упав зі стелі, але водночас з'явилося якесь відчуття, що в голові їм уже тісно.

Полякова та Пивоваров влаштували батл на знання нецензурної лексики (ВІДЕО)
Докладніше
17.10.2022 в 05:42
1819
0

Артистам довелося тричі повторити скоромовки та чистомовки, задані рефері - викладачем Ксенією Тараненком.

ЗСУ - генеральний спонсор Параолімпійської збірної Росії: веселі жарти на злобу дня (ФОТО)
Докладніше
17.10.2022 в 04:41
1913
0

Трохи позитивних жартів про українців та їхню волю до перемоги.

Вікі любить Землю: найкращі знімки української природи (ФОТО)
Докладніше
17.10.2022 в 03:35
3549
0

Місця в Україні з неймовірними краєвидами.

Чемпіонка світу з Маріуполя не дотримала емоцій під час гімну України (відео)
Докладніше
17.10.2022 в 00:37
3255
0

Зворушливий момент потрапив до об'єктивів камер