Чемпіонка світу з Маріуполя не дотримала емоцій під час гімну України (відео)

Зворушливий момент потрапив до об'єктивів камер

Українка  Катерина Миронюк  на Чемпіонаті світу з фіт-моделі-2022 у Литві виграла "золото" в абсолютній категорії. На спортсменку, рідне місто якої Маріуполь фактично знищили російські окупанти, під час виконання гімну України наринули емоції.

Про тріумф українки повідомляє Національна федерація бодібілдингу України на своєму офіційному сайті. У мережі з'явилося відео, де на честь переможниці прозвучав гімн України. Катерина ледве стримувала сльози.

" Пишаємося, що судді визнали №1 у світі в дисципліні фіт-модель українку, представницю міста-героя Маріуполя. Вітаємо всіх шанувальників цього виду спорту з тріумфом збірної України на Чемпіонаті світу з фіт-моделі! Слава Україні! " - повідомили у Федерації.

Катерина Миронюк виграла ЧС у дисципліні фіт-модель

Додамо, що збірна України на ЧС-2022 у Вільнюсі посіла 2-ге загальнокомандне місце, поступившись пальмою першості лише господині змагань.

Зазначимо, киянка  Наталія Черевична  здобула золоту медаль на ЧС у Литві у ростовій категорії до 160 см. Після перемоги спортсменка наживо виконала гімн України.