Збірна України з футзалу вперше в історії здобула медалі Чемпіонату світу

Сьогодні о 17:20

Сборная Украины по футзалу завоевала бронзовые награды Чемпионата мира-2024, который завершается в Ташкенте. В матче за третье место "сине-желтые" разгромили команду Франции.

Перший тайм проходив за рівної боротьби, втім, на 10-й хвилині Чернявський знайшов пролом в обороні французів.

У другому таймі підопічні Олександра Косенка продовжили домінувати та подвоїли перевагу, втім, за лічені хвилини пропустили у власні ворота.

У подальшому же перевага українців лише матеріалів вироблялося в забитих голах. У підсумку - велика перемога наших футзалистів з рахунком 7:1.

Таким чином збірна України з футзалу вперше в історії стала володарем бронзових нагород чемпіонатів світу. Попереднє досягнення датується 1996 роком - тоді "синьо-жовті" стали четвертими.