За останні 4 роки Україна рушила цивілізаційним шляхом далі, ніж за усі попередні роки незалежності

За останні 4 роки Україна рушила цивілізаційним шляхом далі, ніж за усі попередні роки незалежності

За останні 4 роки Україна рушила цивілізаційним шляхом далі, ніж за усі попередні роки незалежності

Сьогоднішнє голосування у Верховній Раді вчергове підкреслило – мрія десятків поколінь патріотів, стає реальністю на наших очах. Завдяки рішучій і принциповій позиції Президента Петро ПорошенкоУкраїна не тільки декларує європейський та євроатлантичний вектори розвитку, а послідовно й неухильно рухається у цьому напрямку.

Сучасна боєздатна армія, автокефальна церква, безвізове пересування по єдиній Європі, вступ до ЄС та приєднання до НАТО – все це вже є фактами нашого сьогоднішнього життя, чи перетвориться на них у найближчій перспективі. Петро Порошенко вже заслужив своє місце в сучасній історії як перший за останні двісті років український політик міжнародного масштабу та будівничий української нації.

Сьогодні ж Верховна Рада зробила перший крок до закріплення в Конституції прагнення України набуття повноправного членства в ЄС і НАТО. 321 голосом (за 226 необхідних) народні депутати підтримали Постанову про включення до порядку денного і направлення до Конституційного суду відповідного законопроекту №9037.

Цей законопроект базується на кількох висновках. По-перше, російська збройна агресія спричинила докорінні зміни в безпековому середовищі України. По-друге, євроатлантична інтеграція України є запорукою розбудови демократичної правової держави. По-третє, українське суспільство вже зробило свій цивілізаційний вибір на користь ЄС і НАТО.

Повноправне членство в цих організаціях зміцнить національну безпеку, захистить суверенітет і територіальну цілісність України, а також закріпить високі стандарти добробуту і демократії.

Показово, що єдиною фракцією, яка принципово у повному складі не голосувала за включення цього питання до порядку денного найближчої сесії, очікувано виявився Оппоблок. Таким чином, вони переконливо показали усій Україні, що їх фарисейські заклики до «миру» – це не більше, ніж намагання п’ятої колони нав’язати нам капітуляцію на умовах «руського миру», а самим стати рейхскомісарами територій, що увійдуть до чергового федерального округу.

Колаборанти та відверті зрадники і далі будуть жонглювати словами та поспіхом натягувати на себе білі одежі миротворців. Але ж ми добре пам’ятаємо, хто тут, всередині, відповідальний і за анексію Криму, і за війну на сході. І ми не можемо не бачити і не розуміти, хто насправді вже чотири роки поспіль вибудовує та зміцнює нашу незалежність та обороноздатність. Практика – критерій істини. Як казав Олег Ольжич: «Нащо слова? Ми діло несемо».

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (6)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив