Ветерани АТО Миколаївської області відкривають нові підприємства

29 серпня чорна дата. Ці чортові чотири проклятих роки. Ті, хто не засцяв у 14-му, хто пішов в тому числі в кінці серпня, коли стало зрозуміло що померти встигнеш хоч на другий день після того як попадеш в АТО. Тоді до речі струмок добровольців різко звузився, а по мобілізації загрібали всіх поспіль.

Так, тепер, ми втрачаємо братів не тільки в ООС, наші брати помирають від поранень тіла та душі. Накладають на себе руки, вбивають алкоголем, їх вбиває похєрізм. Наш похєрізм в тому числі.

Коли у 2016 році ми з Олександр Терещенко обговорювали перспективи бізнес-інкубатору для учасників АТО з представниками МФ “Відродження”, я з гарячністю доводив, що прийде час і місцева влада почне надавати гранти на відкриття власної справи. Фахівець фонду Попов Євген тоді скептично посміхався, ну думає хлопці контужені, пару років пройде, пробздяться трохи, зрозуміють реалії українського буття.

Пройшло 2 роки - 20 фіналістів першого траншу отримали по 50 тисяч гривень. Це стало можливим тільки завдяки голові Миколаївської ОДА Олексію Савченко. І хоча над проектом працювала велика команда людей, саме його авторитет та воля допомогли проломити всі численні перепони.

Довгими вихідними днями та вечорами ми розробляли порядок надання такої допомоги, вивчали досвід інших регіонів, шукали юридичні шляхи (бо перепон в 1000 разів більше можливостей).

І навіть ці симпатичні сертифікати ми розробляли та виготовляли на підприємстві ветеранів АТО.

 Ветерани АТО Миколаївської області відкривають нові підприємства

Багато це 20 підприємців чи мало? Не знаю, але знаю що серед них немає трусів та немає зрадників. І ще я знаю, через рік у них буде працювати ще 20-30 АТОвців.

Так вийшло, що на урочистій частині про роль Асоціації на жаль згадав тільки голова ОДА. Чомусь так часто буває із чиновниками. Це не страшно, чиновники прийдуть - підуть, а ветеранська спільнота буде тільки міцніти. А ще через 10 років в країні настане демократична АТОшна диктатура.

Дякуємо заступникам голови ОДА: Евгену Шевченко та Олександру Кушніру. Особиста та щира подяка всій команді Департаменту соціального захисту МОДА: Оксані Ельчиєвій та  Світлані Орєщак

Пам'ятаймо, герої АТО дивляться на нас з неба.

Новости
Архив