Як правильно вибрати блендер?

Блендер — універсальний гаджет, який може замінити кавомолку, міксер та навіть кухонний комбайн. Крім заощадження бюджету, ви отримаєте економію простору на кухні. Купити блендер за вигідною ціною можна у магазині Фокстрот в Одесі. Але перед цим пропонуємо більше дізнатися про вибір девайсу.

Як правильно вибрати блендер?

Різновиди блендерів

Існує кілька видів блендерів:

  • занурювальні — компактні моделі для приготування пюре;
  • стаціонарні — підходять для приготування смузі, супів-пюре;
  • подрібнювачі — створені для перемелювання м'яса та твердих продуктів;
  • комбіновані — моделі зі знімною ручкою та набором насадок: занурювальна та чаша для подрібнення.

Вибір виду блендера залежить від цілей, для яких ви плануєте його використовувати.

Потужність

Від цього параметра залежить швидкість роботи блендера. Для стаціонарних моделей актуальними показниками є 150-1000 Вт. Малопотужні гаджети впораються з приготуванням коктейлів, а потужні моделі приготують суп-пюре або смузі.

У занурювальних блендерів діапазон потужності може бути 140-2000 Вт. Для приготування пюре немовлятам підійде пристрій на 450 Вт, а для розколювання льоду чи горіхів вибирайте моделі від 800 Вт.

Матеріал корпусу

У стаціонарних блендерів чаша зазвичай зроблена зі скла, але є моделі з металевими та пластиковими ємностями. Ці матеріали актуальні й для занурювальних блендерів. Пластик буде дешевшим і легшим, а метал — довговічнішим.

Робіть вибір з огляду на продукти, з якими плануєте працювати. Для свіжих овочів та фруктів, а також гарячих крем-супів вибирайте скло. Для колки льоду або рубання м'яса — метал. В інших випадках підійде пластик.

Як правильно вибрати блендер?

Тип живлення

Живлення від електромережі або акумулятор — вибір залежить від того, чи плануєте ви брати блендер у поїздки. Якщо важлива мобільність, сміливо розглядайте занурювальні блендери з акумулятором. Такі моделі можуть працювати і від мережі, але ціна їх буде вищою.

Вибір типу електроживлення стосується лише занурювальних моделей. Стаціонарні пристрої працюють виключно від мережі.

Спосіб керування

Може бути електронним або механічним. Останній передбачає, що ви затискаєте кнопку на ручці й не відпускаєте її упродовж всього процесу роботи блендера. Це зручно, якщо ви готуєте невеликі порції та любите повністю контролювати процес. Для роботи з великими обсягами продуктів краще вибирати електронне керування, де за допомогою кнопок або сенсорного монітора можна вибрати швидкість та час роботи блендера.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
В Николаеве с жителей домов, пострадавших от обстрелов, сдирают деньги просто за регистрацию повреждений (видео)В Николаеве с жителей домов, пострадавших от обстрелов, сдирают деньги просто за регистрацию повреждений (видео)Нардеп «Слуги народа» во время войны отдыхает за границей и ездит на новом авто за 7 млн – СМИНардеп «Слуги народа» во время войны отдыхает за границей и ездит на новом авто за 7 млн – СМИВ Николаеве начала работу сессия Николаевского горсовета (трансляция)В Николаеве начала работу сессия Николаевского горсовета (трансляция)Выносила детей из пожара: история единственной в Николаевской области девушки-«шерифа» (видео)Выносила детей из пожара: история единственной в Николаевской области девушки-«шерифа» (видео)РФ начала реализовывать провокацию с химическим оружием в Запорожской области, - ГУРРФ начала реализовывать провокацию с химическим оружием в Запорожской области, - ГУРВ России выпускник пытался перерезать горло однокласснице прямо на праздничной линейке (видео)В России выпускник пытался перерезать горло однокласснице прямо на праздничной линейке (видео)«Жест отчаяния»: в Николаеве жители дома из-за отсутствия газа вышли перекрывать проезжую часть (видео)«Жест отчаяния»: в Николаеве жители дома из-за отсутствия газа вышли перекрывать проезжую часть (видео)В центре Николаева столкнулись троллейбус, Volkswagen и Toyota – движение по проспекту заблокированоВ центре Николаева столкнулись троллейбус, Volkswagen и Toyota – движение по проспекту заблокировано«Мы завалили ночью не меньше 400 человек»: оккупант рассказал бабушке, как убил мирных (перехват)«Мы завалили ночью не меньше 400 человек»: оккупант рассказал бабушке, как убил мирных (перехват)
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив