У яких людей рак розвивається особливо швидко

19.04.2024 в 09:00

 

У яких людей рак розвивається особливо швидко

Про вплив віку на швидкість розвитку раку розповів у своєму Instagram хірург-онколог. За його словами, думка про те, що у молодих людей онкологія розвивається швидше (іноді стрімко), ніж у літніх, вірна.

 

Це пов’язано зі швидкістю обмінних процесів в організмі, зазначив медик. Крім того, гормоночутливі пухлини ростуть дуже швидко на тлі високого гормонального статусу. Наприклад, у молодих жінок на тлі вагітності рак яєчників або молочних залоз розвивається буквально за кілька місяців.

Будь-які гормональні порушення і збої можуть привести до виникнення захворювання, нагадав онколог.

Раніше хірург розповів, що у позитивно налаштованих людей шанси захворіти онкологією менше, ніж у тих, хто схильний до стресів і агресії. Душевний стан людини відіграє важливу роль в його здоров’ї, тому люди, що зберігають бадьорість духу, рідше хворіють, в тому числі, на рак.

– Відкриті люди, ті, хто відчувають позитивні емоції, позитивно дивляться на світ, вони, на мій погляд, істотно менше хворіють, ніж закриті і агресивно налаштовані, — написав експерт.

Також онколог розповідав, що рафінована соняшникова олія може спровокувати рак. За його словами, продукт в ході рафінування проходить обробку хімічними речовинами, наприклад бензином і гексаном. Оскільки повністю очистити від них олію неможливо, вони потрапляють в їжу.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив