Архив
Новости Отовсюду за 24 Сентября 2023
Щоб заснути, дівчатка вважають літри випитою ними крові, і засинають із посмішкою: позитивна добірка жартів (ФОТО)
Подробнее
24.09.2023 в 23:47
1017
0

Я вегетаріанка, варю собі овочевий суп. Раптом підбігає мій тато і з криком: "Тепер це мій супчик!" кидає в каструлю шматок м'яса і, сміючись, як придурок, тікає. Чоловіку 50 років.

Подовжує життя: названо несподівану корисну властивість какао
Подробнее
24.09.2023 в 22:42
403
0

Значна причина дозволити собі їсти шоколад.

Смішні анекдоти, які змусять сміятися до сліз (ФОТО)
Подробнее
24.09.2023 в 21:32
1567
0

Чому чоловіки так бояться своїх дружин? Що дружини можуть зробити? Ну настрій зіпсувати, ну життя отруїти, та й усе.

Вчені підрахували, скільки людей може прожити без їжі та води
Подробнее
24.09.2023 в 20:53
492
0

Організм перестане функціонувати вже за 2 – 4 діб без води. 

Названо найкращі продукти для стимуляції роботи мозку
Подробнее
24.09.2023 в 20:07
775
0

Правильне харчування як запорука здоров'я мозку.    

Піший туризм - це топ-топ за свої гроші: весела добірка жартів на вечір (ФОТО)
Подробнее
24.09.2023 в 19:23
540
0

Визначати час за стрілками дуже просто. Якщо ти пам'ятаєш групу стрілки, твій час добігає кінця

Правильна думка найчастіше з'являється після гарного потиличника: анекдоти, які розвеселять (ФОТО)
Подробнее
24.09.2023 в 17:52
529
0

Обов'язково постарайтеся спати не менше восьми годин на день! Ви відновите сили, підвищите імунітет, краще почуватиметеся. І головне — третина життя вам не доведеться брати участь у тій феєричній хрні, що твориться навколо!

Названі продукти з найбільшою кількістю вітаміну D
Подробнее
24.09.2023 в 17:06
578
0

Багато хто відчуває дефіцит цього вітаміну.

Денну сонливість назвали ознакою небезпечної хвороби
Подробнее
24.09.2023 в 15:26
874
0

Хороший сон необхідний профілактики хвороби Альцгеймера.

Мережу потішив собака, що обожнює калюжі (ВІДЕО)
Подробнее
24.09.2023 в 14:54
620
0

Лабрадор не може перед ними встояти.

Чоловіче прибирання закінчується тоді, коли зникла пропажа: анекдоти на вечір для вашої посмішки
Подробнее
24.09.2023 в 14:06
614
0

Іноді я просто хочу, щоб мене хтось обійняв і сказав: "Я знаю, важко. Але все буде добре! Ось тобі шоколадка та 6 мільйонів доларів".

Хоч би що трапилося, посміхайся. Людей це бісить: кумедні анекдоти для підняття настрою (ФОТО)
Подробнее
24.09.2023 в 12:41
628
0

Нова порція веселих анекдотів, які зроблять ваше проведення часу на нашому сайті незабутнім.

Прості навички, які допоможуть зберегти серце здоровим
Подробнее
24.09.2023 в 11:25
494
0

Профілактика хвороб серця та системи кровообігу принесе результат.

Електрик Жора отримав розряд, не ставши спортсменом: добірка кумедних анекдотів (ФОТО)
Подробнее
24.09.2023 в 10:54
774
0

- Дівчина, передайте кондуктору на квиток. - А ви хіба не знаєте? Він же безкоштовно їздить!

Названо ефективні способи обдурити почуття голоду
Подробнее
24.09.2023 в 10:04
546
0

Що робити з неконтрольованим апетитом.    

Ніколи не смій звинувачувати себе в тому, що можна звинуватити когось ще: анекдоти для гарного настрою
Подробнее
24.09.2023 в 08:35
667
0

Підніміть собі, своїм близьким та друзям настрій із нашими новими жартами, які змусять сміятися до сліз.

Чи розуміють близнюки, що один із них незапланований? Ранкові анекдоти для гарного настрою (ФОТО)
Подробнее
24.09.2023 в 07:54
714
0

— Знаєш як називаюсь дзвони наркобаронів? - Кока-коли? - Кока-коли

10 актрис, які так круто зіграли лиходійок, що просто заткнули за пояс інших героїнь
Подробнее
24.09.2023 в 07:09
517
0

Практично у кожній історії є позитивні та негативні герої. За задумом глядачеві слід вболівати за добрих персонажів, але так вже виходить, що багато лиходіїв виходять набагато харизматичнішими, яскравішими і крутішими.

9 жорстких правил життя, які боляче б'ють за жіночим самолюбством (фото)
Подробнее
24.09.2023 в 00:29
640
0

У дитинстві ми дружно вірили у Діда Мороза, Зубну фею та прекрасних принцес. Однак доросле життя далеко не завжди схоже на казку: після весілля ми не стаємо щасливішими, діти можуть не любити батьків без жодних причин, а вірність і відданість ніхто не цінує.