Архив
Новости Отовсюду за 7 Сентября 2023
Вже зранку нецензурний вираз обличчя: ці забавні анекдоти піднімуть настрій на цілий день (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 23:53
784
0

- Ми четверо вершників апокаліпсису: "Мор", "Війна", "Голод" та "Смерть". - А це що за виродок з вами??? - Це стажер "Доброго ранку!"

Названий фактор, що збільшує ризик виникнення діабету
Подробнее
07.09.2023 в 23:06
302
0

Люди з діабетом 2 типу зазвичай мають надлишок жиру в печінці та підшлунковій залозі.

Декілька шедеврів писемності, від яких і око нервово смикається, і живіт від сміху болить (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 22:27
582
0

Як часто ви звертаєте увагу на оголошення та вивіски? А чи перевіряєте чеки з магазинів? Адже саме там часом можна виявити справді епічні слова та висловлювання, які гарантовано піднімуть настрій читачеві.

У мережі показали кілька людей, які гірко пошкодували, що зробили тату (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 21:55
500
0

Коли йдеться про татуювання, хтось вирішується на цей крок спонтанно через авантюрність характеру, а хтось довго роздумує і вибирає ідеальний ескіз. 

Споконвічні російські землі — це два метри вглиб...: нові анекдоти про путін і росіян (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 21:06
478
0

У путіна запитали: Коли він давав присягу, обіймаючи пост президента, чи точно він клав саме руку на Конституцію…

Медики розповіли про протиракові властивості куркуми
Подробнее
07.09.2023 в 20:27
423
0

Медики підтвердили, що куркума ефективна проти раку. Її слід включити до раціону харчування.    

Якщо з'їсти горох з цибулею, то вийде сльозогінний газ: жарти про їжу (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 19:55
486
0

"Тинь! Тиждень! Дін!" Переклад з мікрохвильовської: "візьми гарячу тарілку з холодною їжею"!

90% сімейного життя - це кричати "що?" з різних кінців квартири: смішні жарти про найрідніших (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 19:04
606
0

Одна з переваг сімейного життя — у супермаркеті можна зайняти чергу одразу у дві каси.

Чоловік зіграв із собакою в «Гру кальмара»: кумедне відео
Подробнее
07.09.2023 в 18:26
333
0

Ролик з розумним собакою набирає популярності.

Якщо хтось поклав око на наші землі, то це око зайве! Нові анекдоти на злобу дня (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 17:54
381
0

Дай чоловікові рибу, і він буде ситий один день. Дай йому навушники, і він буде 24 години слухати "Доброго вечора!"

Актори з інвалідністю, які зуміли прославитись (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 17:06
441
0

Вони впоралися з багатьма труднощами своєму шляху.

Мережа підкорив пес, який потоваришував із листоношою (ВІДЕО)
Подробнее
07.09.2023 в 16:34
478
0

Листоноша втратив свого собаку, проте знайшов нового друга в особі ретрівера в одному з будинків.    

Чим дорожча людина, тим частіше ми їй виносимо мозок: свіжі жарти про кохання, які посміхнуться (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 15:54
390
0

Читайте смішні анекдоти та жарти про кохання та піднімайте собі настрій!

Знаменитості, які пережили сексуальне насильство (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 15:06
3032
0

Вони відверто розповіли про пережитий досвід.

В Індії злодюжка залишив господареві будинку незадоволену записку (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 14:29
1398
0

Злодій залишився незадоволеним візитом до будинку чиновника.

Користувачі мережі чесно зізналися, яких  визнаних красенів та красунь усі надто переоцінюють
Подробнее
07.09.2023 в 14:00
308
0

Всі ми часом милуємося знаменитостями, які гордо крокують червоними килимовими доріжками. Та й плакати з красенами із серіалів ще ніби нещодавно вішали. Однак користувачі Reddit нещодавно завели бурхливу  дискусію  про те, яких зірок вважають явно переоціненими. Ми впевнені, що всі красиві по-своєму і все ж таки вирішили поглянути на список цих знаменитостей.

Проявляти почуття – нормально: яких якостей ніколи не можна соромитися
Подробнее
07.09.2023 в 13:30
178
0

З самого дитинства люди часто соромлять один одного не по ділу. Наприклад, за свободу самовираження або зовнішній вигляд, який не відповідає ідеалу. Саме час позбутися помилкового сорому.

Глядачі назвали слабенькиі фільми, популярність яких не можуть зрозуміти та пробачити (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 13:00
278
0

Відомі актори, барвисті спецефекти або круте літературне першоджерело ще не гарантують, що фільм сподобається абсолютно всім. Навіть якщо картина окупилася в прокаті і отримала хороший рейтинг, завжди знайдуться глядачі, яким її недоліки просто мозолять очі. Ось і герої нашої добірки, сівши перед екраном з надією добре провести час, залишилися дико розчарованими

Дрібниці, через які вся робота над продуманим образом йде нанівець  (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 12:30
307
0

Ми всі часом робимо прикрі помилки, вибираючи те чи інше вбрання. Але особливо прикро, коли підготовлений і ретельно продуманий образ псують, начебто, незначні дрібниці. При цьому подібні промахи роблять все, і з незручної ситуації іноді можна вийти без жодних збитків для власної самооцінки.

Історичні наряди, існування яких довело факт про те, що краса вимагає жертв (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 12:00
250
0

Ми  вирішили подивитися на модні тренди минулих століть. Ми ознайомилися з поняттями про красу наших предків, щоб вкотре трохи порадіти з того, що ми з вами живемо в комфортному XXI столітті.

Гумористичні книги, які навіть царівну Несміяну доведуть до сміху (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 11:30
289
0

Книга – це чарівний провідник в іншу реальність. Тому, якщо вас раптом охопила меланхолія, сміливо обирайте один із цих шедеврів і будьте готові попрощатися з поганим настроєм

Книги, які потрапили користувачам мережі прямо у серце, і як тут мовчати (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 11:00
288
0

Література має певну силу. Вона впливає на наші думки та почуття, допомагає справлятися з переживаннями. Користувачі мережі розповіли про книги, які одного разу справили на них незабутнє враження та стали надійною опорою у непростих життєвих ситуаціях

Павучий шовк настільки міцний, що може зупинити літак (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 10:30
240
0

Якщо вдуматись, то павуки — одні з перших справжніх інженерів природи. Вони роблять найміцніші нитки, які тільки можна знайти на нашій планеті. Шовк, який павуки використовують для плетіння павутиння, міцніше за сталі. Вони використовують його, щоб звисати зі стелі в наших будинках і переслідувати нас у кошмарах

51-річна жінка «постаріла» обличчя за допомогою модного фільтра. Її реакція багато розставила по місцях
Подробнее
07.09.2023 в 10:00
346
0

Неминучі вікові зміни викликають тривогу у багатьох. Звідси популярність  реалістичного  фільтра, що «старить». З його допомогою можна зазирнути в майбутнє і дізнатися, як ми виглядатимемо в похилому віці

Він зламав стіну підвалу і знайшов неймовірне загублене місто (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 09:30
277
0

Уявіть, що ви відкриваєте стародавнє місто, не виходячи з дому! У тисяча дев'ятсот шістдесят третьому році одна людина в турецькій провінції Невшехір вчинила саме так

Куди насправді веде загадковий «водоспад у нікуди»? (фото)
Подробнее
07.09.2023 в 09:00
451
0

Найбільший водоспад у світі ховається під водою! Він знаходиться в Датській протоці між Ісландією та Гренландією. Якби у вас раптом виросли зябра, що дозволяють дихати під водою, ви змогли б побачити захоплюючу серію водоспадів

Яку максимальну швидкість може розвинути людина і залишитися живою?
Подробнее
07.09.2023 в 08:30
252
0

Отже, надягніть окуляри, пристебніться і тримайтеся якнайміцніше! Зараз ми дізнаємося  ,  яку максимальну швидкість ми можемо розвинути! Довгі ноги та витончена, нехай і спортивна статура не дуже типові для бігунів на короткі дистанції

Що, якби Земля зародилася в іншій зірковій системі?
Подробнее
07.09.2023 в 08:00
205
0

Якою була б Земля, якби вона народилася в іншій зірковій системі? Ми провели вам невелике дослідження. Результат виявився несподівано приємним! Спекотні тропіки, сильні вітри та... гігантські бабки

Вовочка, які птахи найкорисніші для людини? - Смажені: ці жарти точно піднімуть настрій (ФОТО)
Подробнее
07.09.2023 в 00:26
613
0

Вчителька: - Чудово, Вовочко, домашнє завдання виконане без помилок. А ти впевнений, що твоєму батькові ніхто не допомагав?