Лікар двічі впав на футболіста на ношах: безглузде відео

На таку допомогу чекав футболіст.

vrach upal на futbolista

Кумедний епізод стався у поєдинку чилійської Прімери В, де Універсидада де Консепсьйон грала проти Депортес Темуко. Один із футболістів через травму був змушений залишити поле на ношах, але медики не змогли спокійно винести гравця лінії, передає   Курс .

Вирішив «добити» футболіста

У середні другий тайм Кевін Медель отримав травму, яка завадила йому продовжити поєдинок. Медичний персонал вибіг на поле з ношами, щоб винести потерпілого за межі футбольного поля.

Але спокійно зробити це не вдалося. Один із медиків не зміг з першого разу підняти футболіста, впавши на газон. Спроба стати на ноги також завершилася провалом. Літній чоловік послизнувся і знову опинився на газоні, а точніше впав на потерпілого, якому й так дісталося.

Такі дії лікаря викликали обурення з боку одноклубників Медела, які висловили претензії у його бік. Він показував, що самі гравці, які обступили ноші, не давали спокійно винести Кевіна.

• 25-річний Кевін Медель – брат чилійського футболіста Гарі Меделя, який відомий своїми виступами за Бока Хуніорс, Севілью, Інтер та Бешикташ.

З третьої спроби та за допомогою гравця суперника Меделе вдалося залишити поле. Сам матч завершився бойовою нічиєю – 2:2. Депортес Темуко врятувався від поразки, забивши на останній компенсованій до основного часу хвилині поєдинку.