Спортсмени з Миколаєва вибороли «золото» та «бронзу» на Всеукраїнських змаганнях з фехтування

18.09.2023 в 15:20

15 вересня у Києві відбулися Всеукраїнські змагання з фехтування пам'яті Михайла Когута. У турнірі взяли участь 67 юнаків і дівчат 2007 року народження та молодше.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Серед учасників були вихованці Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування.

«Золото» серед юнаків виборов миколаївець Данило Скороход. Спочатку він виграв усі шість боїв у своїй групі, а потім ще чотири в «олімпійці», зокрема фінальний проти першого номера посіву Андрія Фещенка (15:10).

Окрім цього, представниці миколаївської спортшколи здобули «бронзу». Медаль дісталася Вікторії Коротченко та Анастасії Цап.

Тренують наших фехтувальників Артем Скороход, Анатолій Шлікар та Юрій Марченко.