Миколаївський спортсмен виборов золото на Кубку України зі стрибків у воду

Миколаївський спортсмен Данило Коновалов завоював дві золоті медалі на Кубку України зі стрибків у воду.

Про це  повідомила  Миколаївська міська рада.

Данило Коновалов став чемпіоном зі стрибків з метрового та триметрового трампліну.

Турнір проходить з 13 по 18 березня у Центрі спорту Ліко у Києві.

Під час стрибків на однометровому трампліні представник Миколаївської області Дмитро Коновалов 16 березня посів перше місце.

Наступного дня він отримав ще одне золото у синхронних стрибках разом із Олегом Колодієм. Спортсмени набрали 363.24 бали.

Бронзу дня змагання отримали киянин Кирило Азаров і миколаївець Максим Мірза, набравши 283.44 бали.

Цей турнір – перший етап у відборі спортсменів до команди України на ІІІ Європейські ігри, який у червні прийматиме Польща та на Чемпіонат світу з водних видів спорту, що відбудеться у липні в японському місті Фукуока.