Рапіристка з Миколаєва Аліна Полозюк перемогла на Кубку України

У суботу, 27 січня, було розіграно особисті нагороди Кубка України з фехтування на рапірах, який зібрав понад 80 учасників у спортивному комплексі Львівського державного університету імені Івана Боберського. Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

Переможцями стали 20-річна Аліна Полозюк із Миколаєва (тренери Лариса Павленко, Маргарита Сопінська) та львів'янин Клод Юнес (тренер Сергій Гаравський).

33-річний львів'янин виграв усі шість боїв у своїй групі та отримав при посіві олімпійки другий номер – після столичного рапіриста Андрія Погребняка, з яким із рештою і зійшовся у фінальній дуелі та переміг (15:9).

Третє місце розділили львів'янин Данило Гойда та Владислав Скалій із Миколаєва, які у своїх півфіналах поступилися відповідно Погребняку (7:15) та Юнесу (9:15).

Полозюк виграла п'ять із шести боїв на груповій стадії і під п'ятим номером стартувала в турі прямого вибування, де провела ще чотири переможні поєдинки, зокрема півфінальний проти Катерини Ченцової (15:13) і вирішальний за золото, долю якого визначив один укол проти Ганни Тараненко (15:14).

Третю сходинку п'єдесталу з Ченцовою розділила Надія Моргун, яка у своєму півфіналі поступилася Тараненком (4:15). Відтак усі призові місця окрім першого у жіночих змаганнях забрали представниці Києва.