Україна здобула п'ять медалей у передостанній день Всесвітніх ігор

У дев'ятий день змагань наша команда здобула п'ять медалей у трьох видах спорту, серед яких три нагороди найвищої проби.

Українець  Данило Фільченко  став найкращим у стрибках із трампліну на водних лижах. У кваліфікації він показав другий результат, але покращив його у фіналі та став першим. При цьому свою найкращу спробу він показав в останньому стрибку, а раніше Фільченко йшов другим.

Зазначимо, що це вже друга медаль Фільченка на цьогорічних Всесвітніх іграх – напередодні він взяв срібло у дисципліні фігурне катання на водних лижах.

Ще дві медалі наші спортсмени взяли у спортивній акробатиці. Богдан Пограничний та Данило Стецюк стали переможцями у чоловічій парі. У фіналі вони перевершили американський дует на 0,2 бали. Це перша медаль у цій дисципліні для України з 2013 року.

Жіноча команда у складі  Вікторії КуницькоїОлександри Мальчук  та  Дар'ї Помяновської  стали бронзовими призерами Всесвітніх ігор.

Крім того, дві медалі українці вибороли у джіу-джитсу. Богдан Мочульський  став чемпіоном у вазі до 62 кг (файтинг). Українець виграв усі матчі у рамках групового етапу, а потім здолав суперника у фіналі.

Богдана Голуб  стала срібною призеркою Всесвітніх ігор у дисципліні не-ваза (вага до 63 кг).

На даний момент в активі України 39 медалей – 13 золотих, 11 срібних та 15 бронзових. Це абсолютний рекорд України на цьому турнірі.

За підсумками передостаннього дня змагань наша команда повернулася до ТОП-3 медального заліку, обійшовши Італію та Угорщину. Лідирує Німеччина, в активі якої 23 золоті нагороди.

Медальний залік Світових ігор

1. Німеччина - 43 медалі (23 золоті + 6 срібних + 14 бронзових)