Нардеп Вадатурский стал на защиту Саакашвили

13.09.2017 в 11:41

Народный депутат Украины от «Блока Петра Порошенко «Солидарность», избранный от Николаевщины Андрей Вадатурский стал на защиту Михеила Саакашвили.

Свою позицию относительно «шумихи» вокруг Михеила Саакашвили нардеп озвучил в эфире телеканала NewsOne. Видео со своим взглядом на ситуацию он опубликовал на своей странице в социальной сети Facebook.

«В прямому ефірі телеканалу NewsOne обговорювали перспективу притягнення до відповідальності осіб, причетних до перетину кордону України з Mikheil Saakashvili.

На мою думку, якщо взяти до уваги Кримінальний кодекс, то Саакашвілі можна пред’явити тільки адміністративне порушення. Що стосується кримінальної відповідальності, то до неї можна притягнути тільки тих, хто організовував перетин кордону #Саакашвілі.

Зауважу, що заборонити Саакашвілі фізично знаходитися на території України ніхто не може. Для цього немає підстав.

Також у ефірі ми обговорили подальші перспективи цієї справи. Я переконаний у тому, що справа Саакашвілі дійде до Європейського суду з прав людини і має багато шансів отримати позитивне вирішення.

Загалом цей прикрий інцидент завдав шкоду всім, і в першу чергу нашій країні. Знадобиться багато часу й зусиль, щоб виправити помилки. Схоже на те, якщо у нас немає проблем, то ми їх самі собі вигадаємо, щоб потім було чим займатися. Це хибний шлях», - написал над видео Вадатурский.

Комментарии (2)
111111
13.09.2017 в 13:32 | UA

"Вовремя предать - это не предать, это предвидеть!" (с)

Да такие нардепы
13.09.2017 в 13:38 | NL

думают только об одном - не лишиться своих доходов и сбережений...запроданцы богатые))))

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив