Разоблачение экс-полковника Гриценко

01.08.2018 в 15:49

За заявою творців сторінки, яка за лічені дні залучила понад 15 000 підписників, їх метою є викриття Анатолія Степанович Гриценко і збір конкретних доказів його корупційних діянь на посаді Міністра Оборони України. У шапці скандального проекту прикріплено відео Олександра Дубинського, в якому він заявляє, що Анатолієм Гриценком повністю управляє його дружина - Юлія Мостова. Дубинський стверджує, що саме Мостова веде переговори з бізнесменами з приводу фінансування та саме вона вирішує за Полковника всі стратегічні питання. Про це повідомляє comments.ua.

У матеріалах зібраних в групі «Реальний Грищ» Гриценко звинувачують в незаконному відчуженні землі за заниженою ціною в Конча-Заспі на десятки мільйонів гривень, а одним з найбільш переглядаються, є заявою Депутата від Партії «Народний Фронт» Тетяни Чорновіл з вимогою притягнути Гриценка до відповідальності. Чорновіл прямо під куполом Верховної Ради, на камери, закликала НАБУ розслідувати корупційну діяльність Гриценка.Також Гриценко докоряють його проросійську позицію в деяких питаннях і роботу в уряді екс-президента Віктора Федоровича Януковича. У групі дуже популярні цитати з хвалебними висловлюваннями Гриценка на адресу Януковича, в період, коли той був його начальником.

Крім цього в групі опубліковані відео різних журналістських розслідувань незаконних дій Гриценка, зокрема відео програми «Закрита зона» Прямого Каналу, в якому журналіст Володимир Ар'єв стверджує, що українська армія протягом багатьох років цілеспрямовано розпродавалася і саме Гриценко бувши міністра зробив угоди по продажу майна на рекордну суму в 1,3 млрд гривень. Також на сторінці опубліковано розслідування програми «Віснику державних закупівель» в якому журналісти докладно описують схему по відчуженню землі на Київському шосе у Конча-Заспі в інтересах Братів Буряків за заниженою вартістю.

Крім цього авторам проекту вдалося знайти відео будинку Гриценка в тій же Конча-Заспі, але оформленого на його дружину Юлію Мостову, цим показується, що Полковник веде не таке вже скромне життя і що він досить заможна та грошовита людина. На хвилинку уявіть, будинки в цьому районі такого формату, як у Гриценка, стоять як мінімум 10 000 000 гривень.

Час покаже, який розвиток отримає проект «Реальний Грищ» і як правоохоронні органи відреагують на зібрані докази, однак вже зараз можна констатувати, що проектом вдалося привернути до себе увагу і сенсаційно сколихнути інформаційний простір, не тільки України.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив