Ганна Замазєєва: «Вирішення питання розширення дитячого онковідділення я беру на свій особистий контроль»

01.09.2021 в 13:46
Ганна Замазєєва: «Вирішення питання розширення дитячого онковідділення я беру на свій особистий контроль»

Ганна Замазєєва: «Вирішення питання розширення дитячого онковідділення я беру на свій особистий контроль»

Учора, 31 серпня, голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва відвідала онкологічне відділення КНП "Обласна дитяча клінічна лікарня".

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Як мамі, мені було нестерпно боляче і важко там перебувати. Але я навіть не можу уявити біль батьків цих діток. Адже щодня вони змушені вступати у нерівну сутичку із хворобою. У такі моменти розумієш, що ми повинні докласти максимум зусиль, щоб забезпечити їх комфортне перебування у медзакладі. І не тільки під час лікування, а ще й у період реабілітації", - розповіла Ганна Замазєєва.

Голова обласної ради, разом з головою постійної профільної комісії облради з питань охорони здоров’я Іриною Шабільяновою, радником голови Миколаївської ОДА Максимом Безносенко та в. о. начальника управління охорони здоров’я ОДА, оглянула палати та умови у яких перебувають діти. З такими складними захворюваннями більшість дітей практично постійно знаходяться у відділенні, щоб отримувати усю необхідну допомогу у повному обсязі і у будь-який момент.

Також під час спілкування з керівником лікарні Олександром Пліткіним та завідувачем відділення Михайлом Адировим, з’ясувалось, що у відділенні недостатньо місця для того, щоб маленькі пацієнти отримували допомогу у комфортних умовах. До того ж, процес реабілітації після лікування повинен проходити під постійним наглядом лікарів. А коли пацієнти знаходяться у віддаленому районі області, організувати такий процес стає занадто складно. Це підтвердили й батьки дітей, з якими голові обласної ради вдалося поговорити у лікарні.

"Вирішення питання розширення дитячого онковідділення я беру на свій особистий контроль. Будемо розбиратися і шукати варіанти розв'язання цієї серйозної проблеми. Впевнена, що найближчого часу зможемо дійти спільного консенсусу і зробити добру справу", - зауважила Ганна Замазєєва.

Окрім того, Ганна Замазєєва оглянула хід ремонту у відділенні неонатології КНП "Обласна дитяча клінічна лікарня", який роблять поетапно, аби не припиняти роботу самого відділення та продовжувати допомагати пацієнтам.

У підсумку це відділення буде мати в основному одномісні бокси, забезпечені власними санвузлами, вентиляцією та сучасною системою опалення. Це допоможе створити комфортні умови для мам та немовлят, підвищить якість надання медичних послуг та скоротить час перебування маленьких пацієнтів у лікарні.

Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив