alyona alyona гнівно звернулася до українців

Швейцарія виборола перемогу у пісенному конкурсі. Вони отримали 591 бал від глядачів та національних журі.

alyona alyona гнівно звернулася до українців

Реперка alyona alyona, яка представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2024 разом зі співачкою Jerry Heil, різко висловилася на адресу українців.

 
 
 

Зокрема, артистка заступилася за переможців Євробачення-2024, швейцарських співаків Nemo, які позиціонують себе небінарною особою. Тож під виступом переможців з'явилося чимало негативних коментарів.

"Мені трошки соромно за те, як багато українців пішли під його відео обговорювати його орієнтацію і те, як він себе позиціонує. Насправді вони, а не він", - прокоментувала артистка в програмі Ближче до зірок.

alyona alyona підкреслила, що в першу чергу потрібно оцінювати вокальні здібності Nemo, а не їхню орієнтацію. Зірка зазначила, що артисти заслуговують на перемогу, оскільки мають потужний голос і дуже складний номер.

"Якби всі ці українці закрили очі й просто послухали, як вони співають, то зрозуміло, що людина, яка стрибає по колу, крутиться, їздить по ньому і немає жодної похибки у диханні - це людина, яка заслуговує на перемогу. Плюс чотири октави, плюс дуже гарна пісня, яка також має і оперу, і реп", - додала співачка.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів