Біологічна донька Емінема вийшла заміж

Гейлі Джейд Скотт - єдина біологічна дочка Емінема від його колишньої дружини Кімберлі Енн Скотт. Крім неї, репер також має дві прийомні дочки Алайна і Вітні.

Біологічна донька Емінема вийшла заміж

Біологічна дочка всесвітньо відомого репера Емінема Гейлі Джейд Скотт вийшла заміж. Відповідний пост з'явився на її сторінці в Instagram. 

 

Відомо, що обранцем 28-річної дівчини став бізнесмен Еван МакКлінток.

Як повідомляє TMZ, весілля пари відбулося минулими вихідними в Баттл-Крік (штат Мічиган), і на ньому були присутні родичі та близькі друзі пари. Зірковий батько також був присутній на весіллі своєї доньки. Він обрав класичний чорний костюм і доповнив свій образ сонцезахисними окулярами.

"Цього тижня прокинулася дружиною. Ми не могли і мріяти про краще, більш прекрасне святкування у вихідні. Було пролито так багато щасливих сліз, сміху та усмішок, і так багато кохання. Ми з Еваном дуже вдячні всім рідним та друзям, які приїхали підтримати нас і стати частиною цього нового розділу нашого життя як чоловік і дружина", - написала спадкоємиця співака.

Нагадаємо, що Гейлі та Еван зустрічаються з 2016 року. Вони разом навчалися в Мічиганському університеті. Про заручини пара оголосила в лютому 2023 року.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів