Жінка прийшла знайомитися із сім'єю нового хлопця і зрозуміла, що його тато – її колишній (відео)

Тепер вона двічі подумає, перш ніж вирушати на сімейні барбекю до свого хлопця в майбутньому.

Жінка прийшла знайомитися із сім'єю нового хлопця і зрозуміла, що його тато – її колишній (відео)

Мешканка Австралії, яка переїхала до країни з Нової Зеландії, розповіла про своє найгірше побачення, коли прийшла знайомитися із сім'єю нового бойфренда і зрозуміла, що його батько – її екскоханець.

Шері поділилася курйозною історією в ефірі австралійського радіошоу Will & Woody на KIIS FM.

 

Вона пояснила, що зустрічалася з новим хлопцем близько трьох місяців, і здавалося, що їхні стосунки ставали дедалі міцнішими. Тоді вона виявила бажання познайомитися з батьками свого обранця.

"Я ніколи раніше не зустрічалася з його батьками, але він розповідав мені багато історій про них", - сказала вона ведучим. "Він говорив, що дуже близький зі своїми татом, мамою і всією родиною".

Тож невдовзі Шері запросили на сімейне барбекю і вона вже готувалася викластися на повну, щоб приголомшити маму і тата своєї другої половинки. Але виявилося, що з його батьком їй не потрібно було докладати так багато зусиль, оскільки вона вже познайомилася з ним і навіть більше.

Шері пояснила: "Врешті-решт я пішла на барбекю і... Я впізнала його батька. Виявляється, я познайомилася з його татом у минулому у застосунку для знайомств. І я зустрічалася з ним".

На запитання ведучого, чи переспала вона із татом бойфренда, Шері чесно відповіла: "Так, я це зробила... В парку".

" data-video-id="7368807729521020161">

Втім, вона не розкрила жодної іншої інформації про зв'язок з потенційним свекром, а також про те, чи зізналася вона в цій новині своєму бойфренду. Але, вочевидь, відео стало вірусним і набрало тисячі переглядів.

Користувачі соціальних мереж назвали всю цю сагу кумедною, водночас нагадавши жінці, що у кожного є минуле: "Вона дала мені зрозуміти, що в житті не треба судити про своє минуле з тих можливостей, які ти маєш зараз", "Ти переможниця".

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів