Євгенія Власова пояснила, чому зникла зі сцени

Зірка зізналася, що їй дійсно потрібен був час, щоб відновитися. Зараз вона готова повернутися на сцену в новому амплуа.

Євгенія Власова пояснила, чому зникла зі сцени

Українська співачка Євгенія Власова зізналася, чому надовго зникла з шоу-бізнесу.

 

За її словами, вона давно відчувала потребу зробити перерву, оскільки почала співочу кар'єру і стала популярною в ранньому віці. Постійне навантаження сильно вплинуло на неї, тому вона вирішила відпочити від медіа та напруженого графіку.

"Заради того, щоб себе перезібрати і повернутися до тієї Жені, яку я знала до 17 років. Тому що я працювала багато вночі, їздила рано на навчання. Тож, втомлювала себе і напружувала. І важливо було зупинити себе. Тому що багато чого трапилося в моєму житті такого, що кричало мені: "Женю, зупинись, треба подумати. Можливо, щось не так!". Але у мене не було можливості спинитися - подія за подією, якась відповідальність перед сім'єю, донькою… Все воно створювало велике напруження. І мені потрібно було зупинитися", - поділилася зірка на М1.

Зараз Власова готова повернутися на велику сцену і радувати своїх шанувальників новими треками.

"Так, у мене вийшло перезібратися. І навіть більше. Я на сцену повертаюся, але трішечки іншою. Інша музика, інший стан. Це про те, щоб все ж таки лікувати своїм голосом, вібрацією і частотою", - додала артистка.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів