Ви, напевно, чули про станцію в Японії, яка працювала заради однієї дівчинки. А ми дізналися, як усе було насправді

22.09.2023 в 08:00

Гарне часом чатує на нас там, де ми не чекаємо — наприклад, дорогою на роботу чи навчання. Ми дізналися, що в Японії одна залізнична станція, яку збиралися закрити через непотрібність, пропрацювала ще трохи заради старшокласниці на ім'я Кана, яка щодня їздила до школи і назад на поїзді. А потім копнули трохи глибше і дізналися, що реальна історія трохи прозаїчніша.

Станція мала закритися ще в 2015 році.

Точніше, станцій було три, і всі вони через брак пасажирів перестали бути потрібними. Їх збиралися закрити, але на одну зі станцій все ще приходила щоранку школярка, якій треба було їхати на навчання, та кілька її однокласників.

У мережі миттю з'явилася теорія, що про це дізналися в залізничній компанії і саме з цієї причини погодилися не закривати станцію.

 
Ви, напевно, чули про станцію в Японії, яка працювала заради однієї дівчинки. А ми дізналися, як усе було насправді
 

Розклад хлопців багато в чому залежав від поїзда — вранці від станції відходив лише один поїзд, а після навчання вони могли сісти на один із трьох поїздів. Але коли історія Кани облетіла всі японські ЗМІ, історія виявилася дещо прикрашеною . Багато де писали , що дівчинка їздить одна, а станцію не закриють, доки вона не доучиться.

Крім того, у назвах станцій теж виникла плутанина: писали , що дівчинка сідала на поїзд на станції Камі-Сіратакі, але насправді Кана та однокласники жили у Кю-Сіратакі.

У березні 2016 року дівчина закінчила школу, і в цей же час станція Кю-Сіратакі таки закрилася. Через 69 років безперервної роботи по дорозі прибув останній поїзд. І хоча немає жодних доказів того, що ці дві ситуації якось пов'язані і на залізницях справді чекали, поки Кана закінчить школу, нам хочеться вірити у гарну казку.

Та й місцеві жителі, ми впевнені, довго пам'ятатимуть цю історію і переказуватимуть її саме як добру казку. А у нас є для вас та інші історії , щоб повірити в добро та посміхнутися.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив