Сотні пар одружилися просто неба під час повного сонячного затемнення (відео)

За таку можливість закоханим довелося заплатити по 100 доларів.

Сотні пар одружилися просто неба під час повного сонячного затемнення (відео)

У Расселвіллі, штат Арканзас, США, 350 пар одружилися під час повного сонячного затемнення.

Про повідомляє ABC News.

Акція Elope at the Eclipse відбулася 8 квітня на фестивалі Total Eclipse of the Heart. Пари заплатили по 100 доларів за доступ до фестивалю, а також отримали тост за молодят, церемоніймейстера і весільний торт, натхненний космічною тематикою.

Пам'ятна церемонія завершилася за декілька хвилин до повного сонячного затемнення, яке створило тонку смужку світла навколо Місяця, що нагадувала каблучку в небі.

ТАКОГО ПРОПУСТИТИ НЕ ХОТІВ НІХТО! КАДРИ МАСОВИХ ПОДІЙ ЧЕРЕЗ УНІКАЛЬНЕ СОНЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ!

Такого пропустити не хотів ніхто! Кадри масових подій через унікальне сонячне затемнення!

Один із учасників групового весілля Кіган Райт розповів, що коли почув про подію, то зрозумів, що не може втратити таку можливість, яка буває раз у житті.

Райт розповів Good Morning America, що запропонував цю ідею своїй нареченій Кортні Ружо і вона її підтримала.

"Вона хотіла чогось більш традиційного. Це зайняло деякий час, але я нарешті переконав її одружитися під час затемнення", —  поділився він.

"Це набагато більше, ніж я собі уявляла. Від цього перехоплює подих. Це не схоже ні на що, що я коли-небудь бачила раніше, — зазначила Кортні. — Я знаю, що постійно використовую це слово, але ніщо інше не може описати це. Я була найщасливішою в житті, і пережити це разом з ним — це дійсно неймовірно".

Пара також поділилася, що святкуватиме медовий місяць на острові Сент-Круа, що входить до складу Віргінських островів США.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів