PlayStation 5: лідер серед ігрових приставок

24.04.2024 в 17:47
PlayStation 5: лідер серед ігрових приставок

PlayStation 5: лідер серед ігрових приставок

PlayStation 5 — консоль, випущена компанією Sony. Вже кілька років вона тримає лідерські позиції в ігровому світі, а все завдяки вражаючим функціям та можливостям.

Дві моделі одного покоління

В лінійці PlayStation 5 виробник представив два варіанти ігрової приставки: Digital Edition та Blu-Ray. Модель Digital Edition не відтворює інформації з фізичних носіїв, відповідно ігри потрібно завантажувати через віртуальну бібліотеку в мережі. Кількість збереженого контенту залежатиме від обсягу вбудованої пам’яті консолі.

Модель Blu-Ray обладнана дисководом. Це означає, що є змога користуватися не лише цифровими, а й фізичними носіями інформації. На оновленій версії приставки працює більшість ігор, які були розроблені для попереднього покоління.

Зовнішній вигляд моделей дещо відрізняється. Через наявний дисковод варіант Blu-Ray трохи ширший. Встановлення консолі може бути вертикальним або горизонтальним. Фірмові аксесуари, які використовують у роботі із Sony PlayStation 5:

  • бездротова стереогарнітура — має два мікрофони та функцію пригнічення шумів;
  • зарядна станція — здатна підтримувати зарядку двох геймпадів одночасно;
  • HD-камера з двома об’єктивами формату FullHD;
  • дистанційний пульт для навігації, керування телевізором.

Корпус виконано з якісного пластику. Зйомні бокові панелі консолі відкривають доступ до вентилятора, який потрібно періодично чистити.

Переваги використання Sony PlayStation 5

Обладнання, яке передбачене в платформі, забезпечує приголомшливу графіку та плавний ігровий процес. Консоль має кастомний процесор AMD Zen 2 з 8 ядрами та 16 потоками, 16 ГБ оперативної пам’яті GDDR6 та графічний процесор AMD RDNA 2 потужністю 10,28 терафлопс. А час завантаження значно скорочує вмонтований блискавичний SSD-накопичувач ємністю 825 ГБ.

Вигідно придбати будь-яку модель Sony PlayStation 5 можна в магазині RetroMagaz. Професійні продавці-консультанти підберуть для вас як нові, так і вживані товари в ідеальному стані.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив