Пішло 10 чоловічих сорочок. Український дизайнер розповів про особливості авангардного костюму Alyona Alyona для виступу в Нідерландах

24.04.2024 в 19:07
Пішло 10 чоловічих сорочок. Український дизайнер розповів про особливості авангардного костюму Alyona Alyona для виступу в Нідерландах

Український ресайклінг бренд OMELIA створив незвичайний костюм для реперки Alyona Alyona, яка разом із Jerry Heil представлятиме Україну на Євробаченні 2024 у Мальме. Вона виступила в ньому на шоу в Нідерландах.

 

Як розповів у коментарі NV Life дизайнер бренду Костянтин Омеля, сорочка і брюки була створена для Alyona Alyona і такого дизайну його команда ще не робила.

Такого дизайну ми раніше не робили. Стояла задача зробити авангардний лук з великої кількості сорочок, які б міксувалися між собою і складалися в одну композицію. Для костюму ми обрали сорочки сірого, білого і чорного кольорів, — поділився дизайнер.

Костянтин також розповів, що на створення сорочки пішло 10 класичних сорочок.

У ніх ми використовували фрагменти сорочок, рукави. Ми їх розрізали, зшивали між собою, компонували. Також для цього образу ми зробили для Alyona Alyona чорні брюки, на пошиття яких також пішло четверо чи навіть п’ятеро класичних чорних брюк, з яких ми зробили брюки карго з кишенями, — розповів він.

Поки це єдиний костюм, який дизайнер створив для Alyona Alyona. За його словами результат співачці сподобався.

Образ Alyona Alyona доповнила кольчужна краватка від дизайнерки Олени Романової.

 

Євробачення 2024: усі учасники

У міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2024 візьмуть участь 37 країн. Люксембург повернеться на конкурс після 31-річної відсутності. Востаннє країна брала участь у конкурсі 1993 року. Зі свого боку Румунія не братиме участі у 2024 році.

Перший півфінал відбудеться 7 травня. У півфіналі візьмуть участь п’ятнадцять країн. Другий півфінал відбудеться 9 травня і в ньому виступлять шістнадцять країн.

Фінал конкурсу відбудеться 11 травня за участю 26 країн: по 10 країн з кожного півфіналу, країни Великої п’ятірки (Велика Британія, Німеччина, Іспанія, Італія, Італія та Франція) і країна-господиня — Швеція.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив