Неонові вивіски – оригінальний спосіб привернути увагу до свого закладу

Вчера в 12:31

Неонові вивіски купити варто через те, що сьогодні такий вид реклами – один з найбільш затребуваних та яскравих. Повз сяючі зображення та написи неможливо пройти ні днем, ні вночі. Сяючі неонові вивіски в Україні стали не просто гарніше та незвичніше. Вони змогли повернути собі популярність та перебратися з вулиць в кафе, бари, різні компанії. З огляду на новий тренд та великий відсоток переглядів, виробники пропонують застосовувати неон для рекламних конструкцій.

Переваги використання неонових вивісок

Якщо вам потрібен подібний вид реклами в Україні, рекомендується розглянути послуги та пропозиції на сайті нашого рекламно-виробничого агентства. Продукції характерний ряд плюсів:

  • Трубки, наповнені неоном, можуть приймати будь-які форми за умови співпраці з досвідченою агенцією. Замовити можна як вуличні конструкції, так і картини для барів та нічних клубів.
  • Довговічність. Як правило, вироби стабільно функціонують до 10 років. Це дає можливість економити, якщо порівнювати з лампами.
  • Стійкість до низьких і високих температур. Неон не боїться морозів та спеки.
  • Неонова продукція не перегрівається. Максимально трубки можуть нагрітися до 40 градусів.
  • Різноманітність кольорів, що дозволить відтворити практично всі забарвлення та відтінки.
  • Поєднання з іншими матеріалами. Допускається комбінувати зі склом, пластиком та ін.
  • Миттєве включення. Немає ніяких затримок перед активацією.

Особливо варто виділити їх безпеку: вивіски не перегорають і не замикають.

Цікавий факт

Одне з незвичайних спостережень полягає в тому, що світло, яке випромінюється іонізованим неоном, здатне проходити через водяний туман. Саме тому таке освітлення застосовується в холодних регіонах, аеропортах, літаках.

Що насправді містять трубки

Незважаючи на те, що лампи називають неоновими в честь однойменного газу, світло можуть випромінювати й інші гази – гелій, аргон та ін. Бажану кольорову палітру можна отримати декількома способами. Найбільш простий метод – змінити вид інертного газу або правильно поєднати їх. Справа в тому, що при пропусканні електричного струму газ сам по собі буде світитися, навіть якщо немає покриття на трубці.

Наприклад, синій колір підсвічування характерний наповненню аргоном, червоний – неоном і т.д. Але якщо трубка зверху вкрита спеціальним шаром – люмінафором, то можна досягти будь-якого відтінку. Завдяки цьому відкриваються величезні можливості в області розробки світлових рішень.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив