Названі «низькокалорійні» продукти, які перешкоджають схудненню

24.04.2024 в 18:51
Названі «низькокалорійні» продукти, які перешкоджають схудненню

Деякі “низькокалорійні” продукти, нібито корисні для схуднення, в реальності можуть містити цукор або його замінники, негативно впливають на кишкову мікрофлору і перешкоджають скиданню ваги.

 

Зокрема, злакові фітнес-батончики і різноманітні готові пластівці для сніданку були названі іспанськими експертами в числі таких підступних «низькокалорійних» продуктів, які перешкоджають схудненню. Ці вироби практично не містять клітковини і білка – найважливіших компонентів, що забезпечують стрункість фігурі. Зате в них часто перевищено вміст цукру і швидко засвоюваних вуглеводів, що сприяють збільшенню жирової маси.

Також дієтологи радять відмовитися від вживання смузі і томатної пасти готового виробництва. Причина все та ж-багато цукру (до того ж вони можуть містити крохмаль). Їх краще готувати самостійно вдома, кажуть медики.

 

Не варто вважати низькокалорійними сухофрукти: відсутність в них води робить концентрацію цукру особливо суттєвою. З цієї причини потрібно віддавати перевагу звичайним фруктам.

Ще один продукт, що перешкоджає схудненню, – соуси. Наприклад, бальзамічний оцет, соєвий соус містять дуже багато доданого цукру і калорій, про що багато споживачів навіть не підозрюють.

Продукти, що містять не цукор, а його замінники, теж увійшли в «чорний список». За словами фахівців, підсолоджувачі здатні змінювати кишковий мікробіом, тим самим порушуючи метаболізм.

Всім перерахованим вище продуктам слід віддавати перевагу варені яйця, натуральний йогурт без цукру, не дуже солодкі фрукти, білі сири, констатували фахівці в області схуднення.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив