Корм для котів із чутливим травленням: що потрібно знати

16.04.2024 в 21:44

Алергічна реакція – це часта проблема, яка зустрічається серед котів. У таких випадках, важливо своєчасно підтримати тварину та зберегти належний стан здоров’я. Організм негативно реагує на певні інгредієнти, які називаються алергенами. Виробники пропонують скористатися готовими гіпоалергенними кормами, у яких виключені складові, які можуть спровокувати алергічні реакції. 

Ознаки, що у вашого кота чутливе травлення

У більшості випадків чутливість травлення у котів проявляється в ранньому віці, тому якщо ваш пухнастик має таку особливість, ви можете помітити це практично одразу. Важливо бути уважними до симптомів, що говорять про наявність такої чутливості. Серед них – нестабільний апетит, блювота та метеоризм. Такі симптоми викликають неприємні емоції у тварини, тому варто якомога швидше подбати про покращення її стану. 

У таких випадках першочергово потрібно підібрати правильний раціон, який розроблений спеціально для котів з чутливим травленням. Оптимальний раціон допоможе стабілізувати стан шлунково-кишкового тракту та зменшити прояви чутливості.

Крім того, важливо пам'ятати, що для забезпечення нормального метаболізму необхідно годувати вашого кота 3-4 рази на день, а кошеня до 12-тижневого віку - 5-6 разів на день. Це допоможе забезпечити правильний розвиток та здоров'я вашого чотирилапого друга.

Переваги корму для чутливого травлення

Щоб забезпечити свого кота всім необхідним, потрібно щоденно використовувати збалансований корм для домашніх улюбленців з чутливим травленням. Такий раціон містить усі ключові компоненти, необхідні для підтримання здоров'я та краси вашого улюбленця.

Поживний корм Optimeal для котів з чутливим травленням містить Immunity Support Mix і бета-глюкани для підтримки імунної системи, а також пробіотики для нормалізації травлення. Крім того, корм містить L-карнітин для енергетичного балансу та контролю ваги, амінокислоти Омега-3 та Омега-6 корисні для здоров'я суглобів та імунітету, антиоксиданти для захисту від зовнішнього середовища, а біотин для краси шерсті та шкіри. Ознайомитися детальніше та замовити корм для котів Оптіміл можна на сайті https://optimeal.ua/category/koti/kharchuvannja.

Корм також містить швидкі та повільні вуглеводи, таурин позитивно впливає на нормалізацію роботи серця та нервової системи, а ліпіди націлені на краще засвоєння жиророзчинних вітамінів. Загалом, готовий корм Optimeal для котів з чутливим травленням забезпечує усі необхідні мікроелементи, тому не потребує додаткових вітамінів.

Додаткові поради для господарів 

Так само як і всім іншим котам, вихованцям з чутливим травленням важливо забезпечити високий рівень білка в їх раціоні. Крім того, калорійність корму для кошенят повинна бути вище, ніж для дорослих котів, оскільки малюки активно ростуть та витрачають більше енергії. Також, кошенята повинні отримувати більше корму на кілограм маси тіла, ніж дорослі кішки, щоб забезпечити достатнє харчування для правильного росту та розвитку.

Кошенята і кішки з чутливим травленням дуже чутливі до їжі, тому радимо уважно підходити до вибору їх раціону. Зважуйте всі за та проти, і не забувайте про те, що за домашнім улюбленцем потрібно стежити. Особливо, якщо ви змінюєте корм. 

Раціони для вихованців з чутливим травленням проходять особливий контроль і тестування, щоб забезпечити правильне харчування та уникнути подразнень травної системи. Це гарантує, що ваш улюбленець отримує все необхідне для здоров'я та комфорту.

Висновки

Компанія Optimeal українського походження дбає про кожного улюбленця, тому пропонує ідеальні рішення для кожного кота. Пухнастики, які мають проблеми із чутливим травленням можуть розраховувати на відсутність алергенів у складі. Завдяки цьому, вони будуть отримувати задоволення від харчування та зможуть уникнути дискомфортних відчуттів. 

Більше сотні позицій в асортименті на офіційному сайті приємно вражає. Ви можете замовити продукцію за приємними умовами, щоб впевнитись у високій якості та насиченому складу. Домашній улюбленець оцінить відмінний смак, який позитивно впливає на його організм та самопочуття. Тому, не відкладайте турботу про стан свого пухнастика на потім, а зробіть вибір на користь якості та натуральним інгредієнтам прямо зараз. 

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив